Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble (/odniesienie-zostalo-zwrocone-do-serwera-problem-z-mumble-21208-t)



Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble - kondziioPL - 15.01.2012 13:45

Witam,
Mam problem z programem Mumble, gdy chce go uruchomić wyskakuje komunikat "Odniesienie zostało zwrócone do serwera". Myślę że przyczyną tego błędu jest program Tune Up. Odinstalowałem go lecz nic to nie pomaga, reinstalacja mumbla też nic nie daje. Przywróciłem system o tydzień wstecz ale problem nadal występuje. Proszę o pomoc.


RE: Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble - shenron - 15.01.2012 18:41

mam ten sam problem co wyżej, nie mam pojęcia co może być przyczyną błędu, Bardzo proszę o pomoc


RE: Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble - tomek_gibbon - 15.01.2012 21:43

Też mam ten problem. co ciekawe TEŻ powstał dzisiaj. A co najciekawsze, siedze sobie z kolegą na mumble i ten mówi, że jeeeszcze inny ziom ma problem z wbiciem na mumble, a mi tam działało. dopóki nie wyłączyłem kompa. przychodze za 2 godz. odpalam - nie dziala


RE: Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble - shenron - 16.01.2012 07:10

Jak wyłączyć znanego już w poprzedniej wersji systemu Windows Vista, kontrolera użytkownika zwanego UAC?

Zatem jak wyłączyć UAC w Windows 7?

Wchodzimy do „Panelu sterowania”
Następnie „Konta użytkowników i filtr rodzinny”
Po lewej stronie wybierz „System i zabezpieczenia” i kliknij w „Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika”
Dostępnym suwakiem przełącz na pozycję znajdującą się na samym dole „Nie powiadamiaj nigdy”.


Panowie mi to pomogło, mam nadzieję że Wam też


RE: Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble - kondziioPL - 16.01.2012 11:12

Problem rozwiązany wystarczy usunąć starą wersje i pobrać nową lekko przerobioną wersje 1.2.3(tak aby ten błąd nie wyskakiwał).

Link do Pobrania
(Pierwszy link od góry)


RE: Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble [ROZWIĄZANY] - tomek_gibbon - 16.01.2012 15:53

Dzięki. Tak coś czułem, że nowa wersja będzie konieczna, bo jakoś dziwnie wszystkim wczoraj przestało działać ; d.
Dzięki za pomoc. Zaaaamykamy ;p


Odniesienie zostało zwrócone do serwera - Problem z Mumble(rozwiązany) (rozwiązany) - House - 20.01.2012 11:30

Wątek rozwiązany.