Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Podejrzenie o złą konfiguracje sieci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Podejrzenie o złą konfiguracje sieci (/podejrzenie-o-zla-konfiguracje-sieci-21128-t)



Podejrzenie o złą konfiguracje sieci - Spartacus1989 - 12.01.2012 11:32

witajcie,

Kiedy włączam utorrenta albo BFBC2 multi, po jakimś czasie komp mi się zwiesza nie reaguje wtedy na nic tylko na reset. Zawiesza się po różnych odstępach czasowych nie ma reguły. Podejrzewam że może to być coś związane z jakimś limitem połączeń, tylko nie pamiętam jak to ustawić w Win 7. Nie mam żadnego konfliktu sprzętowego ani żadnego wirusa trojana dialera itp. Przeskanowałem gruntownie cały system żadnego poważnego zagrożenia nie wykryłem. Proszę o jakieś porady wskazówki


RE: Podejrzenie o złą konfiguracje sieci - fourup - 12.01.2012 23:40

Niestety, aplikacje tego typu są otwarte (z zasady swego działania) na ataki z zewnątrz i - prawdopodobnie - stajesz się ofiarą "przejęcia" komputera przez komputer zdalny...

Przestań używać oprogramowania, które (mimo, że samo w sobie legalne) służy do działań zabronionych prawem - zasadą w sieciach P2P, co zapewne wiesz, jest konieczność udostępnienia zasobów, żeby móc pobierać...


RE: Podejrzenie o złą konfiguracje sieci - Spartacus1989 - 13.01.2012 15:11

Wątpię żeby to były ataki mam dobrze zabezpieczony system: AVG, PC tools firewall, spybot. Po drugie jakby były to ataki to prawdopodobnie zostały by wyświetlone komunikaty przez programy obronne że następuje atak, wiem to bo miałem takie sytuacje na innych kompach parę lat wstecz. Po trzecie skoro są to ataki to czemu zawiesza mi BFBC2 Multi, akurat a nie inne gry w które też gram Multi albo inne programy internetowe poza utorrentem?