Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Pliki gotowe do zapisania na dysku-nabroiłam mocno - proszę o pomoc - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Pliki gotowe do zapisania na dysku-nabroiłam mocno - proszę o pomoc (/pliki-gotowe-do-zapisania-na-dysku-nabroilam-mocno-prosze-o-pomoc-21024-t)



Pliki gotowe do zapisania na dysku-nabroiłam mocno - proszę o pomoc - Magdalinska - 06.01.2012 17:21

Witam wszystkich
W plikach gotowych do zapisania najpierw pojawiał mi się desktop.ini (czyli normalka), ale ja coś pobroiłam, nawet już nie pamiętam co, i teraz zamiast tego pojawiają mi się wszystkie moje pliki i ikony z pulpitu.Jednym słowem cały pulpit.
Chciałabym to jakoś wypiąć, odłączyć, żeby nie pokazywało mi np 28 plików z pulpitu.Najlepiej, żeby nie było nic.Ewentualnie jak musi to desktop.ini.
Usunąć tak zwyczajnie nie mogę, bo jak usuwam to usuwam też z pulpitu.... To jeszcze gorsze, bo mogę stracić cenne rzeczy.
Nie umiem tego znaleźć w żadnych ustawieniach, żeby się tego pozbyć.
W folderze C:\Użytkownicy\Moje konto\AppData\Local\Microsoft\Windows\Burn\Tymczasowy folder nagrywania jest pusto, żadnych plików.
W Komputer/Stacja dysków DVD RW (E) Mój dysk jest opcja Usuń pliki tymczasowe , ale tego nie używałam bo boję się, że znowu pousuwa mi się wszystko z pulpitu i znowu będę musiała przywracać z kopii
To mnie po prostu wkurza, i to podwójnie, bo po pierwsze - jest, i dużo plików pokazuje, a po drugie - bo nie umiem sobie z tym poradzić.Zły
Proszę o podpowiedzi, ale w języku zrozumiałym dla żółtodziobów, blondynek, i mniej zaawansowanych użytkowników.Nie jestem tak biegła jak większość forumowiczów jak widać na załączonym obrazku.Wstydniś
Sama sobie z tym nie poradzę.