Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z płytką Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z płytką Windows 7 (/problem-z-plytka-windows-7-20998-t)



Problem z płytką Windows 7 - sebox321 - 05.01.2012 20:23

Witam. Mam taki oto problem, że zgubiła mi się płytka z oryginalnym Windows 7 i został mi tylko cd-key. Pożyczyłem od kolegi piracką płytkę bo czytałem, że można wpisać oryginalny cd-key i będzie jak oryginał. Płyta ta pewnie została nagrana z za duża prędkością (tak wnioskuje po przeczytaniu kilkunastu wątków w internecie). Chciałbym nagrać ta płytkę wolniej ale nie mam obrazu płyty a gdy próbuję skopiować płytkę przez program Alkohol 120% to wywala błędy, że nie można odczytać pliku i kopiowanie zostaje przerwane. Próbowałem też otworzyć obraz tej płytki ale to samo. Wie ktoś jak mogę przegrać tą płytkę aby nie było tego problemu?


RE: Problem z płytką Windows 7 - thermalfake - 05.01.2012 21:23

Pobrać samemu lub o to poprosić niemodyfikowane iso (nie wiadomo co było wcześniej ściągnięte ani czy jest ta sama wersja systemu) i wypalić.


RE: Problem z płytką Windows 7 - sebox321 - 05.01.2012 21:44

Aha. Dzięki za pomoc Cwaniak