Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błąd aktualizacj Windows 7 przy włączaniu komputera (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błąd aktualizacj Windows 7 przy włączaniu komputera (rozwiązany) (/blad-aktualizacj-windows-7-przy-wlaczaniu-komputera-rozwiazany-2090-t)



Błąd aktualizacj Windows 7 przy włączaniu komputera (rozwiązany) - Dawiddkk - 01.11.2009 18:34

Witam.

Mój problem polega na tym , iż przy włączaniu komputera pisze konfigurowanie aktualizacji, czy tym podobne , i gdy dochodzi do końca procent , pisze niepowodzenie aktualizacji, wycofywanie zmian , i restart. Tak kilka razy, w końcu po niepowodzeniu jest ekran logowania.
Wersja systemu to Ultimate x32.
Specyfikacja sprzętowa :
Core 2 Quad Q8200
Ram 2x 2gb
GF 9500GT 1gb

Screenów zrobić nie mogę, bo nie ma jak , chyba że zdjęcie, ale wątpię że będzie coś widać.
Pozdr.


RE: Błąd aktualizacji systemu przy włączaniu komputera - slump - 01.11.2009 20:38

Jeśli wiesz jaka aktualizacja spowodowała błąd to ją odinstaluj.

W Windows Update możesz podejżeć zainstalowane aktualizacje i ich stan czy ok czy np oczekuje i problematyczne usunąć.


RE: Błąd aktualizacji systemu przy włączaniu komputera - Dawiddkk - 02.11.2009 12:42

Problem w tym ,że każda aktualizacja Windows 7 oprócz tych opcjonalnych powoduje błąd .. Wydaje mi się, że bez tych wszystkich aktualizacji w przyszłości, mój system będzie niepoprawnie funkcjonować, ponieważ to świeży system i jest w nim wiele błędów.


RE: Błąd aktualizacji systemu przy włączaniu komputera - slump - 02.11.2009 14:47

Pobierz na dysk i zainstaluj tę aktualizacje:
http://support.microsoft.com/?scid=kb%3Bpl%3B947821&x=4&y=13


RE: Błąd aktualizacji systemu przy włączaniu komputera - Dawiddkk - 02.11.2009 17:51

Przy instalacji tego, pojawia się komunikat że jest to już zainstalowane, problem jest nadal.


RE: Błąd aktualizacji systemu przy włączaniu komputera - Dawiddkk - 03.11.2009 18:36

Problem rozwiązany, zapomniałem aktywować systemu po instalacji Zadowolony
Dzięki za pomoc

Edit
Mam jeszcze problem z kontem administratora, mianowicie, jak wyłaczyć pokazywanie się mojego konta i konta administratora przy włączaniu komputera? Chciał bym aby było widoczne tylko moje konto. Problem pojawił się, gdy szukałem programu który by zlikwidował poprzedni problem, z aktualizacja. Zainstalowałem jakiś patch, który niby miał rozwiązać problem , ale zamiast tego narobił problemów.