Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej usb - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej usb (/kontroler-uniwersalnej-magistrali-szeregowej-usb-20895-t)



kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej usb - BinCore - 01.01.2012 13:24

Witam. Mam problem prawdopodobnie z jakimś sterownikiem USB. Co jakiś czas, najczęściej podczas gry na 2-5sekund mysz (jest podpięta do portu USB 2.0) przestaje reagować gdy to sie dzieje słyszę w słuchawkach dźwięk, taki jak byśmy wkładali Pendriv'a lub coś innego do portu USB. Oto ss z menadżera urządzeń sterowniki próbowałem zaktualizować, usunąłem je aby się automatycznie od nowa zainstalowały niestety dalej wyskakuje jakiś błąd proszę o pomoc.
Posiadam Windows 7 Home Premium 64bit
Płyta główna GA-P55A-UD3


RE: kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej usb - peciaq - 04.01.2012 11:26

Sterowniki do płyty głównej i jej komponentów zainstalowane? Nie takie, które system sam instaluje. Usuń stery za pomocą DriverSweeper a potem za pomocą DriverMax albo Slim Drivers pobierz nowe. Ewentualnie, jeśli nie chcesz się bawić w programy, możesz pogrzebać na stronie producenta Twojej płyty głównej.