Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
[WIN7]Rozdzielczość Ekranu. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: [WIN7]Rozdzielczość Ekranu. (/win7-rozdzielczosc-ekranu-20868-t)



[WIN7]Rozdzielczość Ekranu. - Straff - 30.12.2011 21:26

WitamWstydniś. Faktem jest, iż jestem tutaj nowy więc chciałbym się z wami przywitać i tak też właśnie robię.

Do rzeczy. Gdy pierwszy raz zainstalowałem Windowsa7 byłem bardzo zadowolony, każda gra, każdy program - wszystko śmigało bez zarzutów. Były małe problemy z Panelem Sterowania (restartował mi explorer.exe) ale dało się to obejść.
Ostatnio zmuszony byłem do formatowania dysku wraz z reinstalacja systemu no i się zaczęło... Po odpaleniu komputera wszystko było w porządku, do czasu. Jeszcze przed reinstalacją systemu posiadałem grę NFS U2 - wspomnienia z dzieciństwa - grałem w nią przez pewien czas i nie było z nią problemów. Po reinstalacji system nagle nie może automatycznie ustawić rozdzielczości ekranu na 1900x1200 (fullHD). Przed instalacją nie było tego problemu. Dokładnie tak samo dzieje się z GTA SA.

Widziałem, że istnieją programy, które naprawiają ten problem. Nawet z jednym próbowałem - nic to nie dało. Poza tym po co bawić się w programy skoro wszystko było DOBRZE!...

Szukałem na forum, na Google niestety nigdzie nie znalazłem odpowiedniego dla mnie rozwiązania.


Pozdrawiam,
Straff



EDIT [30.12.2011 | 22:25]

Udało mi się rozwiązać problem poprzez aktualizację sterowników przez system.
Klikamy prawym przyciskiem myszki na Komputer - Właściwości - Menadżer Urządzeń - Karty Graficzne [Wybieramy swoją kartę] - Aktualizuj Sterownik.