Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Bardzo słaba jakość obrazu w filmach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Bardzo słaba jakość obrazu w filmach (/bardzo-slaba-jakosc-obrazu-w-filmach-20851-t)



Bardzo słaba jakość obrazu w filmach - lucab - 30.12.2011 11:57

Witam to mój pierwszy post na forum. Piszę ponieważ wyczerpałem swoje możliwości poprawy obrazu podczas oglądania filmów. Tak wiem, że ten temat był już pewnie ze 100 razy i sam go tutaj czytałem, ale zwyczajnie nie wiem co robić.
Przesiadka z XP (tam bez problemów, ale na starym kompie) na Win 7 64 bity Ulitimate wraz z nowym komputerem. Instalowałem i odinstalowywałem już nie zliczę ile kodeków i wciąż ten sam problem, czyli słaby obraz. Zaznaczę, że robie te instalacje i reinstalacje bo nie było dobrze jeszcze i wciąż szukam tego czegoś. Obraz po prostu jakby brakowało sterowników do karty lub własnie kodeków, ale mimo prób dalej bez zmian. K-Lite Codec Pack lub Win7codecs i nic (napisałem tylko te najbardziej popularne), do grafiki też wszystko nowe. . Używam bestplayera, ale próbowałem także VLC i WMP. Komputer nowy i system nowy w grach sprawdzałem tylko Skyrima i jest pięknieUśmiechnięty Wszystkie próby pomocy widziane bardziej niż mile. Pozdrawiam.
Sprzęt:
Procesor: Intel Core i5-2500k CPU 3.30GHz
Karta: Sapphire Radeon HD 6870
płyta: ASRock Fatal1ty P67 Performance
pamięć: 2x4GB corsairs


RE: Bardzo słaba jakość obrazu w filmach - anemnon - 30.12.2011 19:27

http://windows7forum.pl/slaba-jakosc-filmow-po-zmianie-systemu-XP-na-t-14815.html

Zerknij na moja wypowiedz w temacie... Glowe daje ze pomoze... Ja tez po przesiadce z XP na 7 stracilem prawie caly dzien zeby dojsc z filmamu do ladu...


RE: Bardzo słaba jakość obrazu w filmach - lucab - 30.12.2011 21:37

anemnon czytałem ten wątek już i też tego próbowałem. Już mnie krew zalewa, zaraz zainstaluje XP jako 2 system i przynajmniej będe wiedział na czym stoje. Pozdrawiam.