Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Orange Business Everywhere - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z Orange Business Everywhere (/problem-z-orange-business-everywhere-20716-t)



Problem z Orange Business Everywhere - AveSeba - 25.12.2011 16:43

Hejka Mam Pewien Problem.Jestem posiadaczem Windows 7 Ulti. Zainstalowałem aplikacje business everywhere z problemami ale sie udało.po zainstalowaniu aplikacja nie wyświetlała urządzenia.niewiem czy to cos znaczy ale jak w chodze w mój komputer to pokazuje ze mój modem to stacja dysków cd. odistalowałem i ponownie zainstalowałem sterowniki do modemu ale nic się nie zmieniło.Aha Wersja 6 bit a modem to Modem ZTE MF 636


RE: Problem z Orange Business Everywhere - thermalfake - 25.12.2011 18:00

Brak podstawowych informacji jaki to był modem i instalacja na jakim systemie 32/64 bit.


RE: Problem z Orange Business Everywhere - SnejX - 27.12.2011 23:29

już się z tym zmierzyłem, ze strony Orange ściągnij jeszcze oprogramowanie nazwane seven_up, dorzuci ci to właściwe sterowniki dla modemu.


RE: Problem z Orange Business Everywhere - AveSeba - 30.12.2011 22:23

Ej mistrzu mi ten sterownik nie wyszukuje modemu.


RE: Problem z Orange Business Everywhere - thermalfake - 30.12.2011 23:04

.. bo w rejestrach mógł pozostać syf. Użyj deinstalatora np Revo Uninstaller i wyczyść z tej aplikacji orange'a, potem jeszcze zaaplikuj ccleaner'a. Uruchom ponownie sprzęt i dopiero instaluj.