Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Konfiguracja głośników Creative 5.1 Inspire T6100 [problem] - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Konfiguracja głośników Creative 5.1 Inspire T6100 [problem] (/konfiguracja-glosnikow-creative-5-1-inspire-t6100-problem-20632-t)



Konfiguracja głośników Creative 5.1 Inspire T6100 [problem] - masiek - 20.12.2011 20:25

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem i nie jestem pewny czy w dobrym dziale piszę.
Zatem: Mam problem z konfiguracją moich głośników Creative 5.1 Inspire T6100. Tylne głośniki grają strasznie cicho, a ustawieniach sterownika SoundMAX mam poziom głośności na najwyższym poziomie. Basy podczas słuchania też mnie nie satysfakcjonują. Nie mam pojęcia co przestawić i jak skonfigurować aby było dobrze, tzn. aby tylne głośniki dosyć głośno grały, a basy były odpowiednie. Jeżeli coś pomoże to słucham hip-hop/rap/rock/dubstep.

PS: Jeszcze mam problem z mikrofonem (taki za 16zł, bodajże firmy hama) podczas rozmowy na Skype znajomi narzekają, że słabo mnie słychać. To wina konfiguracji ustawień karty dźwiękowej czy mikrofonu?

Ps2: System Windows 7, karta dźwiękowa: SoundMAX Integrated Digital HD Audio
Screen shoty. : [Obrazek: beztytuucxom.png]


Dziękuję, pozdrawiam!