Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wyłączenie wifi oraz bluetooth podczas startu systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Wyłączenie wifi oraz bluetooth podczas startu systemu (/wylaczenie-wifi-oraz-bluetooth-podczas-startu-systemu-20574-t)



Wyłączenie wifi oraz bluetooth podczas startu systemu - ziomKRK - 17.12.2011 18:14

Witam szanownych użytkowników forum!

Posiadam netbooka samsung nc110 (dokładniej NP-NC110-A01PL) mam od samego początku problemy z bluetooth`em i wifi.
Chodzi mi o wyłączenie podczas włączania się systemu wifi i niebieskiego (wcześniej ubuntu i z tym nie miałem problemów pamiętał ostatni stan tych urządzeń). Ale linux nie jest dla mnie nie mam zbytnio czasu uczyć się go i powrót do Windows 7. I proszę o pomoc jak to wyłączyć żeby wifi ani bluetooth nie startowało razem z systemem (nie chce mi się wyłączać tego ręcznie za każdym razem kiedy włączę go). Z góry dzięki za pomoc Cwaniak.


RE: Wyłączenie wifi oraz bluetooth podczas startu systemu - PoznanskaPyra - 18.12.2011 23:59

Start>msconfig>usługi i poszukaj łączność bezprzewodowa i bluetooth odznacz je. Po restarcie już się nie uruchomią.