Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak napisać program do podmieniania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Jak napisać program do podmieniania (/jak-napisac-program-do-podmieniania-20444-t)



Jak napisać program do podmieniania - Rukahs - 12.12.2011 12:06

Jak napisać program (obojętnie w jakim języku) który by podmieniał znaki (np. a = 00000) w dokumencie tekstowym, albo po wklejeniu tekstu do okienka programu?


RE: Jak napisać program do podmieniania - sybic - 12.12.2011 13:43

Trzeba zaopatrzyć się w kompilator. Polecam Delphi. Ściągnąć jakiś przykład i zrobić pierwszy krok. Jak już coś będziesz miał to zapodaj kod a na pewno ktoś Ci pomoże. Bo chyba nie chcesz, aby Ci ktoś napisał gotowy program.


RE: Jak napisać program do podmieniania - fourup - 12.12.2011 14:00

Na gotowca nie licz, ale jak coś stworzysz, to pomożemy Ci "dopieścić".

Jak @Sybic - polecam do tego celu Delphi. A dokładniej - Delphi 7 w wersji Personal. Delphi do inaczej pascal obiektowy - tworzenie aplikacji jest stosunkowo proste, a język pascal jest znany od pokoleń... Cwaniak

Równie łatwo (o ile nie łatwiej!) jest to do zrobienia w Basicu, ale to już język wymarły i nawet z kompilatorem (działającym pod W7) będzie problem...


RE: Jak napisać program do podmieniania - thermalfake - 12.12.2011 14:18

Jego problem opiera się o wykorzystanie gotowych funkcji wyrażeń regularnych, operacji I/O na plikach.
Ja zdrowie dopisze to wieczorkiem może coś sklecę.


RE: Jak napisać program do podmieniania - DamiaX - 12.12.2011 16:56

Hej.
Jak chcesz to ja napisze dla ciebie taki programik.
Pisz na pw jak byś chciał.


RE: Jak napisać program do podmieniania - DamiaX - 13.12.2011 20:17

Program napisany.
User zadowolony + dostał opisany szczegółowo kod programu.


RE: Jak napisać program do podmieniania - sybic - 13.12.2011 20:48

No to podziel się kodem, to i inni użytkownicy będą zadowoleni.


RE: Jak napisać program do podmieniania - DamiaX - 14.12.2011 17:39

Sybic hej.
Wiesz ten program mu pisałem na zaliczenie, więc nie chcę aby był kod udostępniony.
Jak ktoś będzie chciał taki program to niech się zgłosi.


RE: Jak napisać program do podmieniania - thermalfake - 14.12.2011 19:52

Uuuuu Panie to źle zrobiłeś. Owszem pomóc można, dać przykłady, punkt zaczepienia. Ale jak na zaliczenie to gdzie ten kolega był, że teraz się budzi.


RE: Jak napisać program do podmieniania - DamiaX - 14.12.2011 20:00

Hmm thermalfake gościu nic się nie zna więc napisałem ten program opisując kod szczegółowo lecz to ostatni raz tak zrobiłem.