Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Animacje w systemie Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Animacje w systemie Windows 7 (/animacje-w-systemie-windows-7-20413-t)



Animacje w systemie Windows 7 - Mario14125 - 11.12.2011 01:36

Dziś zakupiłem zajebiaszczego laptopa. Wszystko fajnie, aktualizacje przeszły bezproblemowo, jednakże problem polega na na pewnej małej rzeczy. Zainstalowałem program TuneUp Utilities 2012 i mi te wszystkie animacje wyłączył Smutny Mam dobrego laptopa dlatego chciałbym aby te wszystkie animacje działały. Jest jakaś możliwość włączenia tych "dodatków"? Uśmiechnięty


RE: Animacje w systemie Windows 7 - PoznanskaPyra - 11.12.2011 16:15

(11.12.2011 01:36)Mario14125 napisał(a):  Dziś zakupiłem zajebiaszczego laptopa. Wszystko fajnie, aktualizacje przeszły bezproblemowo, jednakże problem polega na na pewnej małej rzeczy. Zainstalowałem program TuneUp Utilities 2012 i mi te wszystkie animacje wyłączył Smutny Mam dobrego laptopa dlatego chciałbym aby te wszystkie animacje działały. Jest jakaś możliwość włączenia tych "dodatków"? Uśmiechnięty

Edit
Poszukaj w panelu sterowania opcji"dopasuj wygląd".
Jak w to wejdziesz będziesz miał opcje "Efekty Wizualne".


RE: Animacje w systemie Windows 7 - Mario14125 - 11.12.2011 17:56

Dzięki, działa.