Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem przy instalacji gry : Need For Speed Most Wanted - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem przy instalacji gry : Need For Speed Most Wanted (/problem-przy-instalacji-gry-need-for-speed-most-wanted-20412-t)



Problem przy instalacji gry : Need For Speed Most Wanted - Rysiu^^ - 10.12.2011 22:44

Witam 1,5 roku temu kupiłem grę Need For Speed Most Wanted trochę przeleżała i teraz chciałbym ją teraz instalować. Wszystko zrobiłem dobrze tak myślę wpisałem klucz z neta bo swojego nie miałem.
I tu teraz będzie problem :
Kiedy jest instalowanie wszystko ładnie pięknie się instaluje dochodzi do 74% przed tym zainstalowały się inne black_listy szybko a nagle ściąga się blacklist_8 coś takiego i 1% nawet nie idzie stoi w miejscu i czekałem ponad 15 min i tak samo po 16 min wyskakuje mi okienko że blacklista_8 coś takiego nie mogła się z kopiować czy ponowić próbę czy anulować instalacje. To ja dałem ponownie aby się z kopiowała. I dalej tak samo nic a nic z tym kopiowaniem stoi w miejscu po 16 min znów wyskakuje te okno.
Płyta jest trochę porysowana :/
Mam Windows XP
Resetowałem komputer ale to nic nie daje Smutny
Pomocy !..