Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Przerywanie buforowania/pobierania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Przerywanie buforowania/pobierania (/przerywanie-buforowania-pobierania-20267-t)



Przerywanie buforowania/pobierania - szajba013 - 04.12.2011 01:07

Witam mam dość dziwny problem z kompem bardziej z połączeniem z internetem. Mianowicie podczas oglądania filmów online w jakimkolwiek serwisie megawideo, youtube itp. Po pewnym czasie film zacina się ponieważ bufor stanął by wszystko zaczęło normalnie działać muszę odświeżyć stronę i tak w kółko. Podobnie mam przy ściąganiu plików ściąga ściąga i koniec i trzeba wznawiać pobieranie często zaczynać od poczatku. Nie mogę ściągnąć normalnie pliku mającego 30mb ściągałem przez google chrome 15/internet explorer mam anywirusa kaspersky 2011 i win7 x64 Na 100% nie jest to wina połączenia internetowego ponieważ laptop podłączony przez wi-fi nie ma takich problemów a także na tym samym kompie co występuje problem nie mam żadnych disconectow w grach online. Problem robi się naprawdę wkurzający szczególnie że raz dzieje się to po ściągnięciu 5mb a raz 200mb. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?