Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z kluczem po instalacji Windows 7 Home Premium - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z kluczem po instalacji Windows 7 Home Premium (/problem-z-kluczem-po-instalacji-windows-7-home-premium-20211-t)



Problem z kluczem po instalacji Windows 7 Home Premium - TonnyCamonte - 30.11.2011 20:35

Witam - z racji tego że to jest mój pierwszy post na tym forum to postaram się jak najlepiej to napisać.

Mam laptopa od lutego i zakupiłem go z oryginalnym Windows 7 Home Premium i od tej pory na zmianę instalowałem ubuntu i Win 7 potem znów ubuntu i teraz postanowiłem zainstalować na stałe Win 7. Za każdym razem nie było problemów z kodem zaś od tego razu co chwila wychodzi mi komunikat że potrzebuje kodu aktywującego. Wpisuję więc kod z nalepki na obudowie lecz okazuje się że jest nieprawidłowy. Wersja Windows 7 Home Premium 32-bit taka jak w oryginale.
Proszę o pomoc Smutny


RE: Problem z kluczem po instalacji Windows 7 Home Premium - kisiu8a - 30.11.2011 20:39

Witam! czy instalowałeś win7 na czysto tzn z formatowaniem dysku?


RE: Problem z kluczem po instalacji Windows 7 Home Premium - TonnyCamonte - 30.11.2011 20:41

Tak, bo miałem na całym dysku linuksa i utworzyłem nowe partycje

EDIT:

Dobra po problemie, okazało się że literówka Cwaniak ale co radzicie gdyby tak się komuś zdarzyło pomimo posiadania oryginalnego kodu MS nie chcieliby uznać tego?


RE: Problem z kluczem po instalacji Windows 7 Home Premium - jacek-placek - 30.11.2011 21:35

Telefon do MS PolandUśmiechnięty


RE: Problem z kluczem po instalacji Windows 7 Home Premium - techdive - 30.11.2011 21:49

Aktywacja telefoniczna. Jak i tam wyskoczy błąd to konsultant wygeneruje ci nowe tele-hasło. Od dłuższego czasu microsoft wprowadził ograniczenia aktywacyjne. Po kilku aktywacjach serwer aktywacyjny uznaje oprogramowanie jako pirackie. Muszą wygenerować nowy telekod.