Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. (/sterownik-ekranu-przestal-odpowiadac-ale-odzyskal-sprawnosc-20196-t)



Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. - maxcess - 29.11.2011 20:21

Witam

posiadam laptopa Dell 15R model 1510, karta HD5650, od kupna laptopa co jakiś czas gaśnie ekran i po chwili wyświeta się informacja "Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność" już próbował kilku różnych sterowników do karty ale dalej to samo, karta raczej nie jest uszkodzona ponieważ ostatnio był u mnie serwisant i niczego nie stwierdził... jakby ktoś wiedział co moze być, jakieś propozycje co jeszcze moge sprawdzić.


RE: Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. - Comprendere - 23.12.2011 09:43

może wypróbuj starsze sterowniki może nawet 2 razy starsze eksperymentuj (mi na najnowszych też taki problem występował ale jak zainstalowałem starsze to ustąpił) ;D