Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Internet na wieczór zwalnia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Internet na wieczór zwalnia (/internet-na-wieczor-zwalnia-20145-t)



Internet na wieczór zwalnia - czerwin97 - 27.11.2011 19:26

Hej. Mam problem. Od jakiegoś czasu używam wi-fi w laptopie i gdy podłączę się do sieci z samego rana to mam internet 6-8 mb/s (łącze ogólnie 10mb/s) a na wieczór jak się połączę to mam szybkość tylko 1-2 mb/s. Do wi-fi jestem podłączony tylko ja i moja mama w drugim pokoju, która i tak tylko wchodzi raz na ruski rok. Chciałem podłączyć kabel od modemu i zobaczyć czy kablem będzie szybko a tu tak samo. Nie wiecie o co chodzi ? Proszę o pomoc.


RE: Internet na wieczór zwalnia - thermalfake - 27.11.2011 19:29

Kto dostarcza internet. Oczywiście wieczorem więcej ludzi zasiada a jak infrastruktura sieciowa dostawcy powoli staje się niewydolna to widzisz tego efekt wieczorem.


RE: Internet na wieczór zwalnia - peciaq - 27.11.2011 20:51

Domyślam się że to jakaś taka osiedlówka że w połowie mieszkań jest od nich Internet.. to nic na to nie poradzisz, dzieciaki po nocach pykają w CS i ciągną filmy przez eMula i taki tego efekt...


RE: Internet na wieczór zwalnia - czerwin97 - 29.11.2011 07:08

Ah, rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie. Właśnie chodziło mi o kablówkę Uśmiechnięty. No w każdym razie pracować na takim łączu można. Jeszcze raz dzięki Zacieszacz