Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Problem ze wszystkim - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Problem ze wszystkim (/problem-ze-wszystkim-20129-t)



Problem ze wszystkim - Hanu - 27.11.2011 12:50

Witam i mam nadzieję że ktoś mi pomoże Uśmiechnięty
kupiłem komputer już 4-5 miesięcy temu i od czasu jak go mam nie mogę nic zainstalować wyskakują mi błędy przy instalacji gier typu "plik nie może zostać skopiowany" i do wyboru mam przerwij, ponów próbę, ignoruj
i do tego jeszcze robi się niebieski ekran gdzie odlicza do 100% i robią się paski po tej czynności komputer resetuje się po tym komputer. Gdy tak się zrobi włączam komputer niby jest ok i nagle resetuje się każe naprawić system (zalecane)
dzieje się tak na każdym oprogramowaniu :/ XP,Vista,Windows 7


RE: Problem ze wszystkim ! "POMOCY" - thermalfake - 27.11.2011 13:11

Na początek memtest i test dysku. Ściągnij sobie dowolną dystrybucję systemu ratunkowego np hirens boot cd. Tam są narzędzia do diagnostyki podzespołów.
Dodatkowo przeczyść go wewnątrz, zrób oględziny czy dzieje się coś niepokojącego lub strzel nawet fotkę dobrej jakości i tu ją umieść.
Jeśli masz o na gwarancji to sprawa jest prosta. Widać ewidentnie usterkę sprzętową.


RE: Problem ze wszystkim ! "POMOCY" - Hanu - 29.11.2011 17:17

mam komputer na gwarancji oddałem komputer do diagnostyki i gościu powiedział że jest wszystko ok ;| a wczoraj nie mogłem włączyć już komputera ani formata zrobić :/ i miałem wysyłać już dysk ale z ciekawości podpiąłem i działa normalnie chodź już się z restartował znów z niebieskim ekranem :/

robiłem test dysku tym programem i mi wyszło to :
http://imageshack.us/photo/my-images/52/beztytuuqwnk.png/


RE: Problem ze wszystkim ! "POMOCY" - thermalfake - 29.11.2011 23:05

Bardzo szybko wyciągnął te wnioski z diagnostyki (pewnie długo też nie trwała). Każ mu ten sprzęt sprawdzić PORZĄDNIE Zacieszacz
Powiedz mu to samo co tu, że dzieje się na dowolnym systemie.


RE: Problem ze wszystkim - kisiu8a - 30.11.2011 20:48

Witam!
miałem problem z instalacją programów i gier które wcześniej działały i normalnie się instalowały a pojawił się jak dokupiłem pamięć 1Gb która okazała się wadliwa po jej wyjęciu wszystko się normalnie instalowało.Komunikaty pokazywały się jak Tobie błąd pliku i też było pomiń,spróbuj ponownie ignoruj -sprawdź czy czasem Ci się pamięć nie wysunęła w gnieździe jak masz 2 kości wyjmij 1-ną i próbuj na każdej instalować program który nie chce się instalować -jakiś mały żeby długo nie schodziło.