Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z dzwiękiem zacinanie się co jakis czas - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z dzwiękiem zacinanie się co jakis czas (/problem-z-dzwiekiem-zacinanie-sie-co-jakis-czas-1996-t)



Problem z dzwiękiem zacinanie się co jakis czas - Koji - 29.10.2009 13:30

Witam
Pojawil mi sie jakis problem z dzwiekiem gdy slucham muzyki na winampie to co jakis czas w piosenkach jest chodzby takie zalamanie dzwieku na ulamek sekundy nie wiem jak to opisac cos jakby wciagnelo kasete w magnetofonie tylko ze tu to trwa no doslownie ulamek sekundy w roznych odstepach czasowych mam zainstalowane najnowsze sterowniki dzwieku, wlaczony jest tylko winamp, aqq, gg i firefox wiec zadnego przeciazenia systemu nie ma. Ktos wie co jest grane ? :/

Windows 7, procek e7400, 4gb ramu, plyta p5k-e wifi


RE: Problem z dzwiękiem zacinanie się co jakis czas - grzenio - 29.10.2009 13:37

podobnie mialem w media playerze - ale to mysle kwestia sterownikow producenta - mam karte x-fi na usb i na sterownikach z windows update smiga a po zainstalowaniu beta wczesnych sterownikow creativa mialem podobnie, natomiast nowe beta sterowniki od creativa z przed paru dni juz problem rozwiazaly.

jakicgh uzywasz sterownikow? jaka karta dzwiekowa?


RE: Problem z dzwiękiem zacinanie się co jakis czas - Koji - 29.10.2009 13:38

plyta ASUS P5K-E WIFI wiec karta zintegrowana zainstalowalem wczoraj najnowsze sterowniki pod Win 7 ze strony producenta


RE: Problem z dzwiękiem zacinanie się co jakis czas - do-rejestracji1 - 29.11.2009 10:52

Sprawdź czy Ci pomoże defragmentacja wszystkich partycji (np. puran Defrag). U mnie przynajmniej częściowo to pomogło przycinanie jest teraz rzadsze.