Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomieniem po instalacji XP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomieniem po instalacji XP (/problem-z-uruchomieniem-po-instalacji-xp-19779-t)



Problem z uruchomieniem po instalacji XP - K4MYK - 11.11.2011 16:38

Witam.

Mam następujący problem, miałem zainstalowany win7 a potem doinstalowałem na drugiej partycji XP jak pewnie wiecie teraz boot.ini nie chce odczytac mi win7. Wiem, że tych tematów jest dużo ale problem jest to, że większość odsyła do programu EasyBCB.
Mi osobiscie ten program nie przyadł do gustu bo po skonfigurowaniu go, to nic nie daje. Więc stąd moja prośba czy ktokolwiek wie jak naprawić to bez uzycia tego programu? Mam płytke od win7.


RE: Problem z uruchomieniem po instalacji XP - techdive - 12.11.2011 00:52

Wkładasz płytę win uruchamiasz komputer, podczas startu zmieniasz boot na cd. Jak dojdzie do momentu jaką instalacje przeprowadzić klikasz napraw i postępujesz zgodnie z tym co pokazuje instalator.
Nie bardzo wiem co jeszcze można napisać.
A jeżeli instalowałeś XP na drugiej partycji to jak masz w bios ustawiony dysk twardy?