Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Problem z połączeniem w PS 3 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Problem z połączeniem w PS 3 (/problem-z-polaczeniem-w-ps-3-19587-t)



Problem z połączeniem w PS 3 - maniaaaaa - 02.11.2011 12:17

Witam, niedawno kupiłam PS 3 Move i chciałabym się połączyć z internetem przez kabel, ale niestety nie wiem co mam zrobić po podłączeniu tego kabla. Za każdym razem na moim laptopie załącza się "sieć niezidentyfikowana ":s Próbowałam setki róznych sposobów, aby rozwiązać ten problem.. w internecie dużo czytałam na różnych forach, lecz niestety bez skutku Smutny W konsoli po kliknięciu " automatycznego wyszukiwania sieci " po jakimś czasie pokazuje się " upłynął limit czasu " czy coś takiego Zniesmaczony Jestem zupełnie zielona w te klocki i bezradna, do tego już nie wiem do kogo i gdzie się zgłosić. Na innych forach pisząc o tym i dodając " Win 7 " ludzie mi piszą o XP albo o innych systemach :-/ Dlatego bezpośrednio wolałam tutaj ;-) Od tygodnia się męcze :-/ Proszę o pomoc.

Posiadam internet iPlus, laptopa z Win 7, kabel skrosowany... Nie wiem co mogę jeszcze dodać...

Czekam z niecierpliwością ;-)