Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Tragicznie działający Firefox - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Tragicznie działający Firefox (/tragicznie-dzialajacy-firefox-19575-t)



Tragicznie działający Firefox - soon44 - 01.11.2011 20:34

Witam, od dłuższego czasu mam problemy z przeglądarką firefox- mianowicie, często się wiesza jak przełączam między kartami, gdy przewijam scrollem stronę w dół do widoczny jest lag tzn przewija się po jakimś czasie. Nie pomogła reinstalka, przeskanowałem i wywaliłem wszystkie pliki związane z nim CCleanerem i nic. Dla porównania Opera działa jak należy jednak nie pasuje mi ta przeglądarka. Ktoś ma jakieś pomysły ?


RE: Tragicznie działający Fifefox - jacek-placek - 01.11.2011 20:40

HeheheUśmiechnięty Kilka dni temu miałem to samo. Piszę "miałem", nie bawię się w dochodzenie dlaczego jest tak, a nie inaczej- wywaliłem FF, mimo że śmigałem na nim od lat i przesiadłem się na ChromeUśmiechnięty Póki co nie zawodzi, zobaczę jak będzie dalejCwaniak


RE: Tragicznie działający Firefox - izaw - 01.11.2011 20:54

Uruchom FX z nowym profilem lub zmień nazwę obecnemu.

Po uruchomieniu masz nowy profil, dograj rozszerzenia, wykonaj ustawienia. Stary może być pomocą co i jak.

Ewentualnie na początek na starym profilu wyczyść cashe itp. Z poziomu przeglądarki, jak i odpowiednie katalogi w profilu. Oczywiście czyszczenie katalogów przy wyłączonym Fx.


RE: Tragicznie działający Firefox - peciaq - 01.11.2011 21:04

Spróbuj Firefox w trybie awaryjnym, opcja z wyłączonymi wszystkimi dodatkami. Jak będzie w porządku chodzić, to znaczy że jakiś dodatek zamula.