Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety (/czarna-tapeta-po-zmianie-domyslnej-tapety-19509-t)



Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - Starter - 30.10.2011 16:06

Witam. Zmieniłem tapetę programem Starter Wallpaper Changer i pomimo wylogowania i restartu systemu jest Czarna Tapeta pulpitu. Wybierałem Restore w tym programie, ale to nic nie daje. Wie ktoś jak powrócić do domyślnej Tapety? System to Windows 7 Starter x86 SP1 PL. Z góry Dzięki!


RE: Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - jacek-placek - 30.10.2011 16:32

Przywróć system, a zmienić tapetę można poprzez Panel sterowania lub PPM na pulpicie---> Personalizuj.


RE: Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - Portator - 30.10.2011 16:39

jacek - Windows 7 Starter nie ma Personalizacji.


RE: Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - jacek-placek - 30.10.2011 16:44

Sorki i dzięki FUNDACJA za zwrócenie uwagi, nie przeczytałem dokładnieUśmiechnięty Zostaje przywrócenie systemu.


RE: Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - Starter - 30.10.2011 16:50

Nie można tej tapety w inny sposób przywrócić lub podmienić? Nie chciałbym przywracania systemu, ponieważ za dużo rzeczy po instalowałem łącznie z aktualizacjami, mając internet mobilny każdy transfer się liczy.


RE: Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - jacek-placek - 30.10.2011 17:13

Coś za cośUśmiechnięty Następnym razem będziesz wiedział, że nie ma co się bawić jakimś syfkiemCwaniak System przywracasz do momentu sprzed instalacji tego czegoś. Aktualizacje zainstalujesz ponownie, a innych danych nie stracisz.


RE: Czarna Tapeta po zmianie domyślnej Tapety - Starter - 30.10.2011 17:24

Już sobie pomogłem tym programem Starter Background Changer, aczkolwiek dzięki za pomoc.