Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zmiana wpisów w menu wyboru systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zmiana wpisów w menu wyboru systemu (/zmiana-wpisow-w-menu-wyboru-systemu-19461-t)



Zmiana wpisów w menu wyboru systemu - alan25-99 - 28.10.2011 12:14

Witam, wczoraj zainstalowałem Vistę, więc mam na komputerze XP, viste i 7. Zanim ją zainstalowałem miałem do wyboru Wcześniejsza wersja systemu i Windows 7. Od zainstalowania Visty pojawiła się opcja Windows Vista. Wszystko było by ok, gdyby nie problem z XP. Otóż gdy włączę komputer (1 raz w danym dniu) to na włącza się XP, (mam na 1 partycji kopie systemów ściągniętych z internetu, do każdej wersji mam zakupiony klucz) i muszę włączać instalacje Sevena żeby wrócił stary rozruch i wtedy mam do wyboru Wcześniejsza wersja systemu instalator systemu windows, windows Vista i Windows 7. Co zrobić żebym miał tylko do wyboru Windows Vista i 7 ? Pozdrawiam


RE: Wybór systemów - thermalfake - 28.10.2011 12:32

EasyBCD załatwi sprawę z usunięciem zbędnych wpisów.


RE: Wybór systemów - alan25-99 - 28.10.2011 12:53

I jeszcze jedno pytanko, co mam zrobić jeśli zainstalowałem vistę i wykrywa mi tam wogólę inna kartę graficzną, a jak chce zainstalować sterowniki nvidi geforce 9800 gt to mi błędy wyskakują.