Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online (/pasek-start-nie-chowa-sie-podczas-ogladania-filmow-online-19368-t)



pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - mackus - 23.10.2011 12:54

tak jak w temacie, gdy włączę jakiś film i dam na full screen pasek startu nie chowa mi się. Jedynym sposobem na to jest autoukrywanie paska. Chciałbym jednak, żeby się chował automatycznie przy przełączaniu na full screen, nie chcę na stałe autoukrywania


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - jacek-placek - 23.10.2011 13:09

Pomieszanie z poplątaniemZacieszacz Jeśli to chodzi o WMP, to nie innej opcji niż autoukrywanie.


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - mackus - 23.10.2011 13:09

dodam, że na chrome i firefox jest ten problem, na explorer chodzi normalnie, czyli pojawia się tryb pełnoekranowy i znika pasek zadań
chodzi mi tylko o filmy online np na yutube. Kiedyś działało mi normalnie


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - jacek-placek - 23.10.2011 13:13

Qrna, nie kumam nieraz problemów takich jak Ty masz,sorkiZacieszacz


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - mackus - 23.10.2011 13:24

czego nie kumasz? włączasz film na youtube, dajesz fullscreen i nie znikam Ci windowsowy pasek zadań (z menu start)...wcześniej chodziło normalnie, teraz mam taki problem. Nie występuje on tylko na eplorerze ....ciężko to skumać?


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - jacek-placek - 23.10.2011 13:57

To o co wreszcie chodzi?? O pasek startu czy pasek zadań, bo dla Ciebie może nie ma różnicy a dla mnie jest to ogromna różnicaZacieszacz
No i popraw tytuł, bo zmyliłeś mnie tym tytułemCwaniak


RE: pasek zadań nie chowa się podczas oglądania filmów online - mackus - 23.10.2011 14:27

chodzi mi o dolny pasek zadań (tam jest menu start itp) w trakcie oglądania filmów np na youtube w opcji full screen
może moglibyście teraz przejść do rzeczy...z góry dziękuję


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - jacek-placek - 23.10.2011 14:37

Wyłącz autoukrywanie, jak włączysz FF czy Chrome, okno zasłoni pasek. Nie wiem czy o to Ci chodzi, bo innej opcji poza autoukrywaniem i tym, nie ma.


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - Portator - 23.10.2011 14:53

Jeżeli używasz Opery to u mnie też nie zakrywa paska zadań.
Natomiast w FF i IE 9 cały pasek jest ukrywany.
Spróbuj przeinstalować przeglądarkę, chociaż u mnie to nie pomogło. Przy wczesniejszej wersji F Playera było tak jak w innych. Jednak nie doradzam powrotu do dawnych wersji.


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - mackus - 23.10.2011 15:46

autoukrywanie mam wyłączone, przeinstalowanie firefoxa nie pomogło, nadal mam opcje playera zasłonięte paskiem zadań, jedynie autoukrywanie daje radę, ale tak jak piszę, wcześniej działało to bez tego


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - Portator - 23.10.2011 15:57

Jeżeli pamiętasz od kiedy tak jest - przywróć system do tej daty. Instalowane programy oraz własne dane powstałe po tym czasie skopiuj i zabezpiecz, bo znikną.


RE: pasek start nie chowa się podczas oglądania filmów online - mackus - 27.10.2011 16:37

Problem w tym, że nie miałem punktu przywracania...:/ Dopiero teraz to włączyłem (dla dysku cUśmiechnięty. Szkoda, bo jest to irytujące, że pasek zadań zakrywa opcje playera. W celu upewnienia się sprawdziłem to na innym pc, i tam firefox bez problemu działa na full screen. No cóż, najwyżej będę używał do tego celu Internet Explorer Smutny