Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Ctrl+ Alt + Del - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z Ctrl+ Alt + Del (/problem-z-ctrl-alt-del-1934-t)



Problem z Ctrl+ Alt + Del - Koji - 27.10.2009 14:59

Witam.

Mam problem z kombinacja klawiszy ctrl+alt+del gdy wcisne je to wyskakuje do ekranu logowania i jest do wyboru tylko wyloguj, przelacz uzytkownikow, zamknij. Jak zrobic by wyskakiwal menadzer zadan ? szukam w koncie uzytkownika jakis opcji ale nic nie moge znalesc z tym cos zwiazanego :/

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam


RE: Problem z ctrl+alt+del - Dzejkop - 27.10.2009 15:05

Ctrl+shift+Esc. :-)


RE: Problem z ctrl+alt+del - Koji - 27.10.2009 15:11

No tak dzieki za kombinacje Uśmiechnięty Ale fajnie bybylo by standardowe ctrl+alt+del tez dzialalo jak poprzednio ino ze cos nie wiem jak sie pozmienialo :/


RE: Problem z ctrl+alt+del - Dzejkop - 27.10.2009 15:28

(27.10.2009 15:11)Koji napisał(a):  No tak dzieki za kombinacje Uśmiechnięty Ale fajnie bybylo by standardowe ctrl+alt+del tez dzialalo jak poprzednio ino ze cos nie wiem jak sie pozmienialo :/

Nic mi nie przychodzi do głowy. Możesz tez kliknąć PPM na pusty obszar paska zadań i wybrać uruchom manager zadań.


RE: Problem z ctrl+alt+del - slump - 27.10.2009 16:58

Hmm u mnie jest opcja na samym dole uruchom menadżera zadań ...


RE: Problem z ctrl+alt+del - slawektor - 27.10.2009 17:09

(27.10.2009 16:58)slump napisał(a):  Hmm u mnie jest opcja na samym dole uruchom menadżera zadań ...

Z ciekawości sprawdziłem i u mnie też działa i przez ctrl+alt+del i Ctrl+shift+Esc oraz po wpisaniu taskmgr.


RE: Problem z ctrl+alt+del - Dzejkop - 27.10.2009 17:54

Cytuję pewien zagraniczny portal:
Cytat:CTRL+ALT+DEL no longer brings up the task manager in Vista. Sorry.

Since Vista is is of the NT lineage, this has been changed to the NT behavior. Who know why. Complain and whine. Complain and whine.

Or just learn the new keyboard combination for the task manager:

CTRL+SHIFT+ESC
W Viście jak widzimy też tego nie ma, więc nic dziwnego że w 7 też nie.
Pozostaje tylko przyzwyczajenie się do skrótu Ctrl+shift+Esc.


RE: Problem z ctrl+alt+del - Koji - 27.10.2009 18:15

Ale w 7 to dzialalo mi normalnie tylko zainstalowalem cos do zmiany ekranu logoweania na ten z windows longhorn potem mi sie to nie podobalo i uzylem jakiegos programu ktory zmienia obraz logowania i chyba od tamtej pory nie mam tego menadzera po kombinacji CTRL+ALT+DEL :/


RE: Problem z ctrl+alt+del - Dzejkop - 27.10.2009 18:43

A to dziwne, bo ja nic nie kombinowałem, mam dość młody os (w sensie że niedawno postawiony) i kombinacja ctrl+alt+del wywołuje właśnie ten ekran.


RE: Problem z ctrl+alt+del - Koji - 27.10.2009 19:03

No nic bedzie trzeba uzywac ctrl+shift+esc chyba ze ktos wie jak naprawic by poprawnie dzialalo ctrl+alt+del Uśmiechnięty


RE: Problem z ctrl+alt+del - slump - 27.10.2009 19:07

Przyzwyczaj się bo teraz to podstawowa metoda i to się nie zmieni tak szybko Uśmiechnięty