Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z pisaniem i znikającym kursorem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z pisaniem i znikającym kursorem (/problem-z-pisaniem-i-znikajacym-kursorem-19225-t)



Problem z pisaniem i znikającym kursorem - mariush73 - 16.10.2011 21:57

Ponieważ to mój pierwszy post, pozwolę się przywitać z forumowiczami i poproszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Otóż nie mogę sobie poradzić z przerywaniem podczas wpisywania tekstów we wszystkich aplikacjach, samym windowsie oraz przeglądarce. Wygląda to tak, że kursor znika i muszę od nowa klikać w oknie, aby kontynuować. Widać również jak zmienia się kolor ramki okna tego , które jest akurat na wierzchu.. to jakby pulsowanie z częstotliwością kilku sekund. Z góry wszystkim dziękuję..


RE: przerywa pisanie, znika kursor - thermalfake - 16.10.2011 23:04

Napisz coś więcej o sprzęcie, jego konfiguracji.
Czy było robione gruntowne skanowanie dobrym antywirusem typu Nod32; skanowanie ad-aware, malwarebytes anti-malware itp ?
Podmieniano mysz/klawiaturę; odpalałeś tryb awaryjny lub konto innego użytkownika (można sobie stworzyć o ile masz uprawnienia) do sprawdzenia przy pisaniu ?


RE: przerywa pisanie, znika kursor - mariush73 - 18.10.2011 17:41

To prosty laptop MSI, system chodzi na nim 2 lata. Już kiedyś miałem ten problem i pomogło cofniecie,ale teraz już nie widzi tamtego punktu przywracania.
Skanowalem online bodajże esetem i wykrył 2 pliki win32, usunął,ale nie pomogło.Normalnie jest avast,ale jak widać zawodzi.
Myszkę i klawiaturę odinstalowalem i też bez rezultatu. Poprobuje jeszcze jak sugerujesz skanowania po kątem malware i podobnych. Liczę się z koniecznością formata, o ile to nie problem sprzetowy.