Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie na Windows 7 64bit (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie na Windows 7 64bit (rozwiązany) (/problem-z-karta-graficzna-w-laptopie-po-zmianie-na-windows-7-64bit-rozwiazany-1917-t)



Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie na Windows 7 64bit (rozwiązany) - alt19 - 26.10.2009 20:24

Witam
Przeinstalowałem system na laptopie z Visty na W7 i mam problem bo jak zainstaluje sterownik z oficjalnej strony nvidi (http://www.nvidia.pl/object/notebook_win...l_pl.html) to po zainstalowaniu i po uruchomieniu kompa, komputer chodzi chwilkę i się zawiesza, teraz odinstalowałem sterownik. Nie wiem co mam zrobić przecież jest to sterownik z oficjalnej strony nvidi to wszystko powinno być ok.

Windowsa mam oryginalnego, laptop to Asus X57vn a karta to Geforce 9650M GT.

Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.


RE: Problem z karta graficzna w Laptopie po zmjanie systemu na Windows 7 64bit - zimny - 26.10.2009 20:29

No to sterowniki producenta pod viste powinny rozwiązać problem


RE: Problem z kartą graficzną w Laptopie po zmianie systemu na Windows 7 64bit - alt19 - 26.10.2009 20:37

No ale na stronie są tylko sterowniki wspólne dla Visty i 7. Nie wiem co mam zrobić. Może mam ściągnąć dla wersji 32, chociaż wątpie że to pomoże.


RE: Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie systemu na Windows 7 64bit - zimny - 26.10.2009 22:22

A zainstaluj sobie program Driver Genius Professional Edition i nim znjadz aktualne sterowniki. Może tak zadziała.


RE: Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie systemu na Windows 7 64bit - dziki314 - 26.10.2009 22:58

http://windows7forum.pl/nie-mozna-odnalezc-sterownika-dla-systemu-windows-tutorial-t-1606.htmlZniesmaczony


RE: Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie systemu na Windows 7 64bit - alt19 - 27.10.2009 08:57

no tak sciagam ten sterownik z tej stronki Windowsa ale jest problem z zainstalowaniem sterownika bo gdy odinstaluje ten sterownik ktory mam i ponownie uruchomie system to windows od razu sam mi instaluje sterownik i nie moge zainstalowac tego co sam sciagalem.


RE: Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie systemu na Windows 7 64bit - zimny - 27.10.2009 09:20

Prawy przycisk myszy na właściwości mojego komputera -> np. Ochrona Systemu -> zakładka sprzęt ->Ustawienia instalacji urządzeń ->Nie, pozwól mi wybrać, co zrobić.


RE: Problem z kartą graficzną w laptopie po zmianie systemu na Windows 7 64bit - alt19 - 27.10.2009 09:58

tak mam ustawione : Nie, pozwol mi wybrac co zrobic : nigdy nie instaluj oprograowania sterownika z witryny windows update.
i tak po ponownym uruchomieniu systemu sterownik sam sie od razu instaluje. moze to jest wlasnie wina tego ze instaluje steronik nvidi na ten Windowsa i dlatego nie dziala poprawnie czyli sie zawiesza. Sterownik ktory mi sie instaluje to "Standardowa karta graficzna VGA"
zainstalowalem ten sterownik (186.81_notebook_win7_winvista_64bit_international_whql) normalnie uruchamiajac plik .exe z pulpitu i jak narazie jest ok jeszcze sie nie zawiesil komputer. Dzieki wszystkim za pomoc pozdrawiam