Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z aktualizacjami! Komputer zawiesił sie podczas aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z aktualizacjami! Komputer zawiesił sie podczas aktualizacji (/problem-z-aktualizacjami-komputer-zawiesil-sie-podczas-aktualizacji-19160-t)



Problem z aktualizacjami! Komputer zawiesił sie podczas aktualizacji - greg12514 - 13.10.2011 18:14

Witam. Wczoraj wieczorem, gdy wyłączałem komputer(Samsung RF510, inter core i5, Win7, ma pół roku) włączyły się automatyczne aktualizacje. No to poczekałem i po kilku minutach zatrzymało sie na aktualizacji 4 z 8. Zostawiłem włączony komputer na noc. Rano zastałem go w tym samym stanie co wieczorem...nie reaguje na alt+ctrl+del ani alt+f4. Idzie go uśpić, ale po wznowieniu ten sam stan. Wyjąłem baterię, i włozyłem z powrotem. Włączał sie normalnie, ale z wznawianiem systemu, i znowu to samo-aktualizacja 4 z 8....Internet był cały czas włączony. Co mogło pójść nie tak? Co mam zrobić?


RE: Problem z aktualizacjami! Komputer zawiesił sie podczas aktualizacji - MrDanio - 13.10.2011 19:29

Może spróbuj nie instalować czwartej aktualizacji i zrób to przed wyłączeniem systemu.(Wejdź w Windows Update i zainstaluj (odznacz aktualizację nr 4))


RE: Problem z aktualizacjami! Komputer zawiesił sie podczas aktualizacji - greg12514 - 13.10.2011 20:26

Ale nie mogę tego odznaczyć bo nie mam możliwości wejścia do systemu. Chyba, że awaryjnie. Ale w trybie awar. się nie orientuję.


RE: Problem z aktualizacjami! Komputer zawiesił sie podczas aktualizacji - jacek-placek - 13.10.2011 21:24

Przywróć system do stanu przed automatyczną aktualizacją (w trybie awaryjnym, klawisz F8 podczas uruchamiania). Ustaw sobie w panelu sterowania, żeby system pobierał aktualizacje ale niech pozwoli Ci wybrać czy je instalować. Instaluj ważne aktualizacje pojedynczo.