Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komputer nie współpracuje po wyskoczeniu "Modułu wznawiania Windows" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Komputer nie współpracuje po wyskoczeniu "Modułu wznawiania Windows" (/komputer-nie-wspolpracuje-po-wyskoczeniu-modulu-wznawiania-windows-19097-t)



Komputer nie współpracuje po wyskoczeniu "Modułu wznawiania Windows" - RAM641 - 09.10.2011 18:38

Moduł ładujący wznawiania działania systemu Windows
Witam!
Mam problem ponieważ dzisiaj pracowałem normalnie na moim kompie. Ale zostawiłem go włączonego i sam po pewnym czasie przeszedł w stan hibernacji . Jak zawsze nacisnąłem guzik POWER i tu NIC, komputer się nie obudził, więc zresetowałem go, już myślę że zaraz się system włączy, a tu nagle przed screenem że system się ładuje , mam screena z napisem:
Ostatnia próba wznowienia działania systemu z jego poprzedniej lokalizacji nie powiodła się. Czy podjąć próbę wznowienia działania ?
( Użyj klawiszy strzałek, aby wyróżnić wybraną opcje).

1. Kontynuuj wznawianie działania systemu
2. Usuń dane przywracania i przejdź do menu rozruchu systemu



ENTER=Wybierz


I tu jest problem, ponieważ komputer tak jakby nie reagował na nic i nie pozwala mi wybrać podanej opcji (klawiatura i mysz działają poprawnie bo sprawdzałem na Biosie), lub wygląda mi na to że właśnie w tym momencie się zawiesza nie wiem co z tym fantem zrobić.


Proszę o szybką pomoc.
Z góry dzięki.


RE: Komputer nie wspópracuje po wyskoczeniu "Modułu wznawiania Windows" - slesh1984 - 10.10.2011 12:13

Reinstalacja systemu


RE: Komputer nie wspópracuje po wyskoczeniu "Modułu wznawiania Windows" - jacek-placek - 10.10.2011 15:01

Taaaa, panaceum na wszystkoZacieszacz


RE: Komputer nie wspópracuje po wyskoczeniu "Modułu wznawiania Windows" - RAM641 - 12.10.2011 05:52

Jasne jak mi nie pozwala nic zrobić -.- po za tym nie ma innego sposobu ?


RE: Komputer nie wspópracuje po wyskoczeniu "Modułu wznawiania Windows" - Nostromo - 12.10.2011 15:07

Jeżeli masz płytkę z Systemem (o ile taką masz), użyj opcji Naprawy Systemu podczas uruchamiania komputera, nie stracisz swoich ustawień i naprawisz błędy.