Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Po pobraniu pliku mam uszkodzone archiwum [Lan,wifi] 2xPC - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Po pobraniu pliku mam uszkodzone archiwum [Lan,wifi] 2xPC (/po-pobraniu-pliku-mam-uszkodzone-archiwum-lan-wifi-2xpc-19082-t)



Po pobraniu pliku mam uszkodzone archiwum [Lan,wifi] 2xPC - Said - 08.10.2011 15:59

Witam

Mam dwa laptopy. Na obu laptopach mam zainstalowanego Windows 7 Ultimate.

Laptop A - mam do niego podłączonego Iplusa pod usb. Laptop ten dalej udostępnia poprzez wifi lub kabel krosowy internet Laptopowi B.

Laptop B - Tutaj odbieram poprzez wifi lub kabel krosowy ineternet od Laptopa A. Lecz pojawia się problem, podczas pobierania na tym laptopie (laptop b) jakiegokolwiek pliku z internetu to po pobraniu i uruchomieniu otrzymuje informacje w stylu "file is corrupt", "archiwum jest uszkodzone", "aplikacja działa nie właściwie" itp... Sam internet działa poprawnie. Gdy pobieram na laptopie A jakiś plik i przegrywam na laptopa B poprzez połączenie wifi lub kabel krosowy to jest wszystko ok.

Próbowałem już z zaporami, antywirusem i nic nie pomogło. Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc z tym problemem to bardzo proszę o odpowiedź

Pozdrawiam, Said