Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
redscreen przy końcowej instalacji win7 home premium 32bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: redscreen przy końcowej instalacji win7 home premium 32bit (/redscreen-przy-koncowej-instalacji-win7-home-premium-32bit-18923-t)



redscreen przy końcowej instalacji win7 home premium 32bit - j@sper - 30.09.2011 20:52

Witam
Mam komputer (a w zasadzie miałem) z windowsem 7. Wszystko dobrze chodziło, aż pewnego razu zachciało mi się przywrócić go do pierwotnego stany tzw. format zrobic. Przy kupnie do komputera byly dolaczone 3 plyty dzieki ktorym mozna sformatowac dysk twardy i zaistalowac system Windows 7 home premium w moim przypadku oraz na 3 plycie jest language pack. Podział na partycje, instalacja systemu i kopiowanie wszystkich plików jest bezbłędna, lecz gdy już zachodzi ostatni restart komputera i wyswietla sie okno "trwa przygotowanie do ostatniej konfiguracji twojego komputera" ( czy cos podobnego) po tym wyskakuje red screen. Okienko ktore wtedy wyskakuje informuje że to wlasnie redscreen, poza tym trudno się nie domyslić, gdyz caly ekran jest czerwony :E

Prosze o pomoc ew informacje jakie info jeszcze podac do rozwiązania problemu.

PS Komputer jest firmy HP.


RE: redscreen przy końcowej instalacji win7 home premium 32bit - Portator - 01.10.2011 08:20

Witam. Redscreen jako komunikat o błędzie był wyświetlany we wczesnych wersjach Beta.
Nie występował w Windows 7 i nie występuje w żadnej wersji finalnej OS.
Wątpię żeby płyty, które posiadasz odnosiły się do Windows 7.


RE: redscreen przy końcowej instalacji win7 home premium 32bit - j@sper - 01.10.2011 22:31

Niestety mylisz się, gdyż są to oryginalne płyty dołączone do komputera. Problem rozwiązany, niestety nie wiem jak :E.

Temat do zamknięcia.