Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Przyciski multimedialne (Play, Next itp.) działają niepoprawnie (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Przyciski multimedialne (Play, Next itp.) działają niepoprawnie (rozwiązany) (/przyciski-multimedialne-play-next-itp-dzialaja-niepoprawnie-rozwiazany-18896-t)



Przyciski multimedialne (Play, Next itp.) działają niepoprawnie (rozwiązany) - tomi127 - 29.09.2011 17:16

Witam, mój system to Windows 7 HP x64, mam problem z przyciskiami multimedialnymi na klawiaturze. Dokładnie z przyciskami odpowiedzialnymi za sterowanie funkcjami odtwarzacza multimedialnego (Play, Next, Previous, Stop), mianowicie używam AIMP3 i przyciski nie działają, gdy program jest zminimalizowany. Gdy aktywne jest jego okno przyciski działają, ale podwójnie. Po naciśnięciu przycisku play dodatkowo zawsze wyskakuje okienko jak w załączniku.

AIMP jest domyślnym odtwarzaczem muzycznym w systemie.


RE: Przyciski multimedialne (Play, Next itp.) działają niepoprawnie - Nostromo - 30.09.2011 12:24

Otwórz Opcje w Aimp'ie i zdefiniuj własne skróty klawiszowe jeżeli ci nie odpowiadają domyślne:

[Obrazek: 1317380229.png]
[Obrazek: 1317380704.png]


RE: Przyciski multimedialne (Play, Next itp.) działają niepoprawnie - tomi127 - 30.09.2011 16:10

Tylko to nie jest rozwiązanie problemu. Jeszcze nie tak dawno wszystko działało OK, a teraz nie.
W doatku to okienko. Wydaje mi się, że coś przypadkiem zostało przestawione w systemie i nie wiem co.


EDIT:
Okazało się, że wszystkiemu był winny sterownik(program?) odpowiedzialny za wyświetlanie ikonki po naciśnięciu np. klawisza wyciszania dźwięku.