Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zniknęły niektóre programy z Menu Start - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Zniknęły niektóre programy z Menu Start (/zniknely-niektore-programy-z-menu-start-18887-t)



Zniknęły niektóre programy z Menu Start - dudus8 - 28.09.2011 18:59

Witam! Mam pewnien problem z Windows 7 Pro-system legalny.
Mam zainstalowanego office 2010 i inne programy jednak nie wszystkie programy są widoczne w Menu start gdy kliknę na wszystkie programy......
Nie ma np. wcześniej wspomianego office i innych pozostałych programów....
Co w tej sytuacji zrobić?
Nie mam tam również Paint'a i niestety nie zrobię wam zrzutu jak to dokładnie wygląda....
Menu start mam maksymalnie odchudzone nawet jak klikam akcesoria to mam dosłownie tylko kilka pozycji tam.....
Pozdrawiam


RE: Zniknęły niektóre programy z Menu Start - Nostromo - 28.09.2011 20:12

Czy te programy (skróty do programów) były i "znikły" bez przyczyny czy może porządkowałeś System jakimś programikiem do optymalizacji systemu i uporządkował ci przy okazji nieużywane programy i skróty?
To nie jest tragedia, ręcznie możesz przypiąć każdy program do menu start lub paska zadań po wskazaniu opcji w menu kontekstowym myszki. Część znajdziesz w Program Files inne w System32(64) itd.

[Obrazek: 1317235997.png]


RE: Zniknęły niektóre programy z Menu Start - dudus8 - 28.09.2011 20:18

Bez przyczyny poznikało...


RE: Zniknęły niektóre programy z Menu Start - Nostromo - 28.09.2011 20:32

Nic nie dzieje się bez przyczyny, przeskanuj System antywirusem, Malwarebytes' Anti-Malware ew. Spybot Search & Destroy i zobacz co znajdą. Możesz także użyć opcji przywracania systemu do momentu sprzed wystąpienia problemu. Nie tracisz nic a w parę minut przywrócisz dobre ustawienia.