Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd w rejestrach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Błąd w rejestrach (/blad-w-rejestrach-18790-t)



Błąd w rejestrach - papasmerf - 23.09.2011 12:44

Witam!
Mam dosyć poważny problem ponieważ podczas instalowania różnych programów tj. np Microsoft Office wyskakuje mi błąd 1935, szukałam w necie różnych możliwości naprawy tego lecz każda próba kończyła się niepowodzeniem, ale jakimś cudem udało mi się zainstalować wspomniany program tyle że przy próbie otworzenia pliku z tej paczki programów wyskakuje mi poniższy komunikat
"Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna, Jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe."

Wspomnę tylko że podczas otwierania dziennika zdarzeń otrzymuje komunikat "Program MMC nie może utworzyć przystawki. Przystawka może nie być zainstalowana poprawnie."
a co do pliku sxtrace.exe to niestety nie mogę odnaleźć takowego na swoim komputerze.

Proszę o pomoc.


RE: Błąd w rejestrach - peciaq - 23.09.2011 13:00

A co to za system i skąd go masz?
Przejrzałeś podobne tematy na naszym forum, używając wyszukiwarki?


RE: Błąd w rejestrach - papasmerf - 23.09.2011 13:05

Mam system Windows 7 Ultimate. Był on instalowany w sklepie komputerowym, gdzie kupowałam kompa. Szukałam ale niestety nie znalazłam podobnego problemu. Masz pomysł jak rozwiązać ten problem?


RE: Błąd w rejestrach - peciaq - 23.09.2011 13:14

Spróbuj na początek ten rejestr przeczyścić.. Pobierz program o nazwie CCleaner.
Wyczyścisz nim dyski i rejestr. Może coś ruszy.


RE: Błąd w rejestrach - papasmerf - 23.09.2011 13:16

Akurat mam ten program na swoim kompie więc pójdzie szybciejUśmiechnięty
Użyłam tego programu, przeczyściłam rejestr, zrobiłam skan błędów, które później program naprawił. Niestety nic te działania nie dały, sytuacja się nie zmieniła.