Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie wiadomo z czym związane lagi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Nie wiadomo z czym związane lagi (/nie-wiadomo-z-czym-zwiazane-lagi-18727-t)



Nie wiadomo z czym związane lagi - XtreLu - 21.09.2011 06:26

Witam mianowicie przejdę od razu do rzeczy posiadam Windows 7 64 bit wersji Home Premium
Otóż mam problem z grą Rappelz ( polskie MMO) kiedy przemieszczam się gdzieś po mapie otwieram nowe lokalizacje bądź wchodzę do miasta automatycznie łapie ( ścinanie tej gry ). Albo kiedy pojawią się 2 osoby np. Czy ktoś ma jakiś pomysł albo wie jak się tego pozbyć.?


RE: Lagi nie wiadomo z czym zwiazane _--- hmmm - DonWiorek - 02.10.2011 02:03

Ścinanie? Mi się tak dzieje w Fable III jak jest za dużo NPC i obiektów. Nie wiem, da się w tej grze zmniejszyć grafikę? Lub chociażby rozdzielczość? Jeśli nie to podaj chociaż jaki masz sprzęt to coś się wymyśli Cwaniak. Możliwe że to właśnie przez te obiekty i NPC. Za dużo tego i komp nie ogarnia. Mi w Fable III pomaga jak kamerkę dam równo nad postacią i bd tak jeździł. Nie widzę wtedy NPC i nie ma lagów. Jednak wiadomo że nie wiem gdzie jadę więc... xD. Nie wiem, spróbuj.


RE: Lagi nie wiadomo z czym zwiazane _--- hmmm - XtreLu - 03.10.2011 20:48

Procesor: Intel Core i7-2600k
Karta Graficzna: Gforce Gtx 590 Zotac
Pamięć Ram: 4Gb
Płyta główna AsRock P67 Extreme
zasilacz: OCZ Extrime


RE: Nie wiadomo z czym związane lagi - piorun// - 07.10.2011 14:38

U mnie przy innej grze też miałem ścinki w ogóle się nie dało grać . Zainstalowałem najnowsze sterowniki do grafiki , dostosowałem rozdzielczość i i gra hulała jak trzeba Zacieszacz