Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z zamykaniem systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z zamykaniem systemu (/problem-z-zamykaniem-systemu-1870-t)



Problem z zamykaniem systemu - rafalisko - 24.10.2009 18:53

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z zamknięciem systemu. Wygląda to tak jeśli przez dłuższy czas używam komputera, czyli przez kilka godzin i jeśli chcę zamknąć system wszystko ładnie i dobrze, wylogowuje się, dostaję napis Trwa Zamykanie... i... no i nic, tak sobie jest i się kręci niebieskie kółeczko, potem po jakimś czasie się wygasza obraz no i nadal nic... Nie mam pojęcia co może powodować taki problem. Szukałem już po necie czy ktoś miał podobny problem ale znalazłem tylko to że proces Maudio tak robi, no ale u mnie nie ma maudio. Więc nie powinno to być winne. Doda jeszcze że po uruchomieniu systemu i jeśli chcę go wyłączyć to wszystko jest jak należy, wyłącza się dobrze i bez żadnego ale.

Problem zaczął się dziać od tego co włożyłem do mojego laptopa Intel Turbo Memory 1GB i zainstalowaniu sterowników, tak przynajmniej mi się wydaje ze to od tego czasu, możliwe też że to od czasu zainstalowania łatki kb974431. Bo też coś nie chciała się zainstalować, ale potem poszło bez problemu, i nie wiem czy ona czasem tego nie robi.

Proszę o pomoc!!


RE: Problem z zamykaniem systemu - P4w3l - 25.10.2009 13:53

Nie jedyny jesteś...
Już kilka wątków na forum było poruszane na ten temat...
Problem może tkwić w podłączonych urządzeniach USB, nierozłączonej sieci Wi-Fi i jeszcze kilka innych.
Tez mam ten problem i nie mogę sobie z nim poradzić mimo ze już wiele kombinowałem...