Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" (/komputer-wylacza-sie-po-wcisnieciu-klawisza-j-18699-t)



Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" - Zwiru_NS - 19.09.2011 18:45

Taki oto problem jest jak w temacie napisane. Czy jest jakiś skrót klawiaturowy, który mógłby doprowadzić do takiej sytuacji przypadkowo wciśnięty ? Czy co ? System XP


RE: Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" - peciaq - 20.09.2011 12:16

Próbowałeś zmieniania języka? I kiedy to się stało, czy komputer jest nowy, a może już trochę go masz i wcześniej było OK, a teraz tak się dzieje? Wtedy by wynikało że coś ponaciskałeś. Albo może wirus. Wiele rozwiązań może być.


RE: Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" - thermalfake - 20.09.2011 12:59

Domyślnie siódemka zamyka się przy użyciu klawiszy Winkey + prawy kursor + Enter.
Może jakiś inny proces działa w tle z inną kombinacją. Pokaż manager zadań, zakładka procesy.


RE: Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" - toshioshinsuke - 20.09.2011 16:35

Nie zalałeś klawiatury czymś? Ja miałem coś podobnego jak trochę zupy mi się rozlało. Mimo wyczyszczenia układ scalony od klawiszy zwariował i wyłączał mi komputer na klawiszu ,,O'' .

Musiałem kupić nową bo potem całkiem siadła i niereagowała na kliknięcia.


RE: Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" - thermalfake - 20.09.2011 16:40

Najczęściej jednak po zalaniu taka klawiaturka jest do wyrzucenia bo powoduje zwarcia i praktycznie rozruch sprzętu ogranicza się do zatrzymania w momencie POST-a.


RE: Komputer wyłącza się po wciśnięciu klawisza "j" - Zwiru_NS - 20.09.2011 18:55

Ano była zalana klawiatura trochę, ale wszystko do tej pory działało. To nie mój komp i nie mam go przed sobą więc tym trudniej mi podać więcej szczegółów na ten temat. To ten sam co to obrazu na nim nie było thermalfake Cwaniak No nic ... Może się samo naprawi jak wcześniej z wyświetlaniem Cwaniak

@ Edit

Się samo się naprawiło jednak Cwaniak