Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z kompozycjami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z kompozycjami (/problem-z-kompozycjami-18506-t)



Problem z kompozycjami - Mallory - 09.09.2011 20:11

Nie jestem pewna, czy to dobry dział- w razie czego proszę mi zwrócić uwagę i przenieść. : > Piszę tu, ponieważ mam pewien bardzo irytujący problem (pewnie dla większości z was to błahostka, ale ja się niestety niezbyt orientuję w tych kwestiach). A mianowicie kiedy ustawię jakąś kompozycję jest ok- jednak po około pięciu minutach przełączam znów na pulpit i wita mnie czarna tapeta. Wchodzę znów w personalizację i pokazuje mi się niezapisana kompozycja w "moich kompozycjach"... Naprawdę nie wiem z czego to wynika i co mogę z tym zrobić, więc jeżeli macie jakieś wskazówki to będę wdzięczna!


RE: Problem z kompozycjami - barttek23 - 09.09.2011 20:19

Podaj wersję systemu Windows 7, plik kompozycji


RE: Problem z kompozycjami - Mallory - 10.09.2011 14:37

Wersja to Windows 7 Home Premium. Plik kompozycji? Rany, jestem naprawdę anty-informatyczna, nie wiem o jaką informację chodzi/gdzie ją znajdę


RE: Problem z kompozycjami - Portator - 10.09.2011 14:53

Kliknij Menu Start > Panel sterowania > System ( po prawej stronie ) odczytaj jaki masz system bo podajesz sprzeczne infotmacje.


RE: Problem z kompozycjami - Mallory - 10.09.2011 15:45

No cóż, właśnie tak zrobiłam.


RE: Problem z kompozycjami - Portator - 10.09.2011 17:08

Proszę kliknij PPM na pulpit, potem Personalizacja i pokaż okno.
[attachment=3238]


RE: Problem z kompozycjami - Mallory - 10.09.2011 17:49

Zrobione chwilkę po tym, kiedy niezapisana kompozycja na nowo samoistnie się stworzyła:
http://img854.imageshack.us/img854/4159/83004723.png


RE: Problem z kompozycjami - Portator - 11.09.2011 06:25

Kliknij jedną z kompozycji w sekcji Kompozycje systemu aero np: Natura. Natomiast tą, która jest jako niezapisana kliknij PPM i usuń.
Ustaw tapetę, dźwięki, kolor okna i wygaszacz - wszystkie zmiany zatwierdzaj.
Potem wróć do głównego okna, klinij PPM na kompozycji, która się pojawi w sekcji Moje kompozycje, nadaj jej nazwę i zapisz.