Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czy animacja ikony ładowania baterii w Windows7 przestała działać? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Czy animacja ikony ładowania baterii w Windows7 przestała działać? (/czy-animacja-ikony-ladowania-baterii-w-windows7-przestala-dzialac-18452-t)



Czy animacja ikony ładowania baterii w Windows7 przestała działać? - Fire - 06.09.2011 15:06

Witam.Nie byłem pewien czy jest to dobry dział,więc w razie czego proszę o przeniesienie.Problem polega na tym,iż ikonka ładowania baterii a raczej jej animacja przestała nagle działać.Niby nie jest to przeszkadzające,ale jednak wolałbym aby działało poprawnie.Po podłączeniu laptopa do ładowania ikonka na pasku po prawej stronie wskazuje ładowanie,lecz tylko 2x a potem "poziom ładowania"(tzn w animacji) zatrzymuje się w miejscu i dalej nie idzie.Bateria normalnie się ładuje,lecz animacja stroi.Przedstawię sprawę na screenie,dla wyjaśnienia:

wygląda to tak przez cały czas:

http://img12.imageshack.us/img12/9737/bateriax.png

a powinno:

[attachment=3231]

(niewiem czy obrazek zadziałał,bo nie mogłem go na imageshacka jakoś wysłać -.-)

W każdym razie użytkownicy laptopów napewno wiedzą jak to wygląda.Tak więc w czym może być problem?


RE: Ikona ładowania baterii w Win7 przestała działać - siódmy - 07.09.2011 14:29

Wszystko w porządku tak musi być.


RE: Ikona ładowania baterii w Win7 przestała działać - Fire - 08.09.2011 13:51

Napewno?Z tego co pamiętam niedawno cały czas była ta animacja(?) albo mi się coś przywidziało O.o Ale na 70% jestem pewien,że wcześniej cały czas podczas ładowania była animacja


RE: Ikona ładowania baterii w Win7 przestała działać - dan88 - 08.09.2011 16:26

Nic Ci się nie przywidziało animacja ruszała się góra,dół-też tak mam jak podłączony zasilacz pare razy ruszy góra-dół a potem jak jest 20% to wskaźnik naładowania jest nisko gdy dojdzie do 50% naładowania bateri,podskakuje do połowy,Nie najeżdżając myszką można tak na "oko" domyślić się ile % już jest naładowaneUśmiechnięty


RE: Czy animacja ikony ładowania baterii w Windows7 przestała działać? - Nostromo - 08.09.2011 21:14

Krótką chwilę po włożeniu zasilacza animacja działa, potem przestaje i można podejrzeć procentowy stan ładowania na dymku.

[Obrazek: 1315511425.png]

Korzystam z Rainmetra i mam podgląd na więcej parametrów ładowania

[Obrazek: 1315511788.png]