Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Microsoft office standard edition 2003 pod 7(Jak pominąć obowiązkową rejestracje) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Microsoft office standard edition 2003 pod 7(Jak pominąć obowiązkową rejestracje) (/microsoft-office-standard-edition-2003-pod-7-jak-pominac-obowiazkowa-rejestracje-18443-t)



Microsoft office standard edition 2003 pod 7(Jak pominąć obowiązkową rejestracje) - maximo201 - 06.09.2011 08:30

Hej. Zainstalowałem Worda z pakietu office 2003 jakiś miesiąc temu. Od samego początku przy otwieranie jakiegokolwiek dokumentu program prosił o rejestracje. Teraz wiem że jest ona obowiązkowa. Po miesiącu użytkowania tego programu nie mogę edytować żadnych treści za jego pomocą. Jak mogę pominąć bądź obejść ten krok aby móc edytować moje dokumenty? Może jest jakiś inny program który bez zmiany formatu ani treści może otwierać pliki tekstowe zapisane w world-zie? Ps nie mogę wykonać rejestracji ponieważ... Z góry serdecznie dziekuję Marcin.


RE: Microsoft office standard edition 2003 pod 7(Jak pominąć obowiązkową rejestracje) - Woloszynski - 06.09.2011 18:36

ponieważ?

Darmowe alternatywy to OpenOffice i LibreOffice . Program działający jak word nazywa się writer.