Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Braki uprawnień do różnych czynności w systemie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Braki uprawnień do różnych czynności w systemie (/braki-uprawnien-do-roznych-czynnosci-w-systemie-18353-t)



Braki uprawnień do różnych czynności w systemie - yogipg - 01.09.2011 09:59

Witam serdecznie.
Do rzeczy, zainstalowałem z potrzeby prehistoryczny program na win7. Po nierównej walce, przegranej, wywaliłem do korzystając z programu revoUninstaler. Po całej akcji okazało się, że nie można uruchomić niczego co wymaga praw admina, włącznie z samym revoUninstaler, menadżer urządzeń, Zarządzanie komputerem, totalnie nic. Z tego co pamiętam, podczas odinstalowywania starocia poleciał jakiś plik systemowy, tak wiem moja wina, nie pamiętam jaki.
Pytanie: czy ktoś spotkał się z takim problemem, strzelam, że może chodzić o jakiś plik systemowy odpowiedzialny za uruchamianie programów jako administrator. Jakieś pomysły??


RE: Braki uprawnień do różnych czynności w systemie - AR342 - 01.09.2011 17:13

Spróbuj przywrócić system z przed instalacji tego programu (Panel sterowania-System i zabezpieczenia-Centrum akcji) KOPIA ZAPASOWA - Odzyskiwanie - Przywróć system komputera do wcześniejszego punktu w czasie .


RE: Braki uprawnień do różnych czynności w systemie - yogipg - 01.09.2011 18:54

No właśnie to nie jest takie proste Cwaniak czemu?? bo do tego potrzebne są prawa administratora Uśmiechnięty olaboga.
Udało mi się uruchomić w trybie awaryjnym odzyskiwanie, ale na liście jest tylko jeden punkt zapamiętany, nie ten interesujący...
Jakieś inne pomysły?


RE: Braki uprawnień do różnych czynności w systemie - AR342 - 01.09.2011 19:14

Spróbuj w programie Sunrise Seven (Ustaw tryb UAC dla kont administratora)Administrator nie będzie musiał potwierdzać uruchamiania żadnych programów.