Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Notoryczne bluescreeny przy każdej niemal aktywności w systemie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Notoryczne bluescreeny przy każdej niemal aktywności w systemie (/notoryczne-bluescreeny-przy-kazdej-niemal-aktywnosci-w-systemie-18225-t)



Notoryczne bluescreeny przy każdej niemal aktywności w systemie - krasz98 - 25.08.2011 09:37

Witam ostatnio wracam do domu po wakacjach, a tu nie chce się włączyć ponieważ przy wszystkich akcjach prędzej czy później wyskoczy mi blue-screen i czeka mnie restart. Nie wiem co robić teraz chce sformatować partycję ale nie wiem jak bo jak uruchamiam win z płytki również wyskakuje blue screen przed oknem do formatu. Proszę o pomoc.
Smutny


RE: Notoryczne bluescreeny przy każdej niemal aktywności w systemie - wezyrek - 25.08.2011 13:07

Podaj kod bluescreen'a - łatwiej będzie znaleźć przyczynę


RE: Notoryczne bluescreeny przy każdej niemal aktywności w systemie - krasz98 - 25.08.2011 14:14

Bluescreeny są różne przy każdej akcji więc trudo mi będzie wymienić wszystkie, ale nie ma przyczyny przez, którą pojawiają się takie objawy z dnia na dzień?? Ten który zapisałem to STOP:0x00000050.