Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak połączenia HP Rossignol z internetem w odległosci powyżej 1m. od routera Sweex - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Brak połączenia HP Rossignol z internetem w odległosci powyżej 1m. od routera Sweex (/brak-polaczenia-hp-rossignol-z-internetem-w-odleglosci-powyzej-1m-od-routera-sweex-18203-t)



Brak połączenia HP Rossignol z internetem w odległosci powyżej 1m. od routera Sweex - dominika0502 - 24.08.2011 12:04

Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta. Mam HP sw6 Rossignol , Win 7, 64 bit. Moj problem jest następujący. Nie mogę się polączyć z internetem, gdy komputer jest dalej niż metr od routera. Myślałam, że może router (sweex) jest "za słaby" ale inny komputer Toshiba tez Win 7, 64 bit normalnie może się polączyć. Na innym routerze tez występuje ten problem, muszę podłaczać sie za pomocą kabla. Może karta sieciowe jest zepsuta, ale czemu lączy mi 1m od routera a dalej juz nie? Proszę o pomoc


RE: Brak połączenia HP Rossignol z internetem w odległosci powyżej 1m. od routera Sweex - trejder - 26.08.2011 21:19

Nie jestem specjalistą, ale pierwszy krok, jaki bym zrobił to byłoby pożyczenie innej karty radiowej (USB, PCMCIA), podłączenie do tego lapa i sprawdzenie, co się dzieje. Żeby ustalić, czy to fucktycznie karta radiowa wbudowana, czy cały komp nie daje rady.

Jeśli inna maszyna radzi sobie bez problemów, to sam router raczej odpada. Nie słyszałem o takich, które bardziej lub mniej lubią jedne komputery od innych! :]

Pozdr.
Trejder