Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Wolna praca Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Wolna praca Windows 7 (/wolna-praca-windows-7-1815-t)



Wolna praca Windows 7 - waldorm - 21.10.2009 21:05

Witam, ostatnio zdecydowałem się na instalacje Windows 7 ponieważ wszędzie mogłem natrafić na opinie, że szybciej działa od Visty itp itd... Lecz jak narazie sie przeliczylem... Od samego początku zaczoł mi sie strasznie mulić. Bywa, żeby włonczył mi sie "Moj komputer" mija 30sec jak nie więcej... W dysku D bywa, że nie pojawiają mi się ikony Itd... Nie wiem co z tym zrobić... Instalowałem 7 na czystą partycje.

Moja konfiguracja to:

motherboard: MSI K9N6PGM2-V
3gb ram
Procek AMD Athlon 7750 Dual-Core BE 2.71GHz.


@edit

Zapomialem dodac ze jest to wersja x64


RE: Powolna praca Windows 7 - slawektor - 22.10.2009 08:50

Przedtem proponował bym jak już pobierać to z pewnego źródła. Teraz proponuję iść i kupić żeby właśnie uniknąć takich problemów Uśmiechnięty


RE: Powolna praca Windows 7 - damski75 - 22.10.2009 11:46

Dokładnie najprawdopodobniej ktoś mieszał w tym systemie i może być wypchany trojanami bo w sieci jest wiele takich obrazów

U mnie nie ma żadnych zawiechów wszystko śmiga jak z procy dzisiaj premiera sklepy czynne Uśmiechnięty


RE: Powolna praca Windows 7 - waldorm - 22.10.2009 14:15

Raczej z pewnego sciagałem... Temat nizej kolega miał bardzo podobny problem tylko przestał pisać i nie wiem czy rozwiązał ten problem czy nie...

@edit
Da się jakoś to sprawdzić czy było coś kombinowane z tym systemem?
Dodam, ze niewiem dlaczego ale wogole mi winamp nie działa ... Włancza się pojawia się i zwiecha... "nieodpowieada"


RE: Powolna praca Windows 7 - romwyr - 22.10.2009 19:43

W moim przypadku przejście z Visty Home Premium na "7"RC odczułem pozytywnie w sposób widoczny.Instalowałem zgodnie ze wskazówkami "Komputer i Świat".Nie mam żadnych problemów,natomiast z Vistą były częste zawieszenia systemu.Oczekuję na zamówioną ""7"Box/dlatego nie bylo jeszcze dzisiaj bo box/.Będzie truizmen stwierdzenie,że warto to zrobić.


RE: Powolna praca Windows 7 - waldorm - 22.10.2009 22:22

Takze bym kupił org. 7 lecz jako osoba prywatna nie mam takich funduszy. Kolega sciagnoł 32bity i jemu działa poprawanie, możliwe, ze ta wersja była zainfekowana. Ponawiam pytanie, można jakoś to sprawdzić? Pamietam, że czytałem gdzieś o tym, lecz nie pamiętam nazwy programu.


RE: Powolna praca Windows 7 - damski75 - 23.10.2009 09:35

można sprawdzić czy sumy kontrolne się zgadzają Uśmiechnięty


RE: Wolna praca Windows 7 - Koza_1 - 23.10.2009 21:27

a jak sprawdzic te sumy kontrolne?jestem troche zaniepokojony tym co czytalem,a na roginal tez mnie nie stac


RE: Wolna praca Windows 7 - waldorm - 23.10.2009 21:39

A co muli Ci się? Instalowales na pusta partycje? Jest program do spr. Ja juz dawno wyrzucilem tamten system i sciagam nowy.