Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z rozdzielczością, czarne paski po bokach ekranu (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z rozdzielczością, czarne paski po bokach ekranu (rozwiązany) (/problem-z-rozdzielczoscia-czarne-paski-po-bokach-ekranu-rozwiazany-18118-t)



Problem z rozdzielczością, czarne paski po bokach ekranu (rozwiązany) - daro727 - 20.08.2011 02:08

Mam taki problem z Diablo 2 - Lord of Destruction, ponieważ jak włączam grę i mam obraz w rozdzielczości 640x480/800x600 to mam bo bokach takie czarne paski?
Czy ktoś wiec co zrobić tym? żeby normalnie wyświetlało na cały ekran?
Laptop HP 625 System Windows Ultimate SP1 64-bit.
P.S na innym starym laptopie Belinea system XP normalnie Diablo działa na całym ekranie, a na tym nie, i miałem kiedyś nowszego HP od Belinea, i to samo mam co w tym HPSmutny
Ja tego nie rozumiem dlaczego tak jestSmutny
Czy ktoś mi pomoże?
I screenshot pomniejszony:
[Obrazek: 92612184297012045747.jpg]


RE: Problem z rozdzielczością, po bokach są czarne paski Pomocy! - stingear - 20.08.2011 06:11

Jaką masz kartę graficzną? Powodem problemu są złe ustawienia skalowania ekranu w opcjach grafiki. W przypadku Ati, zapoznaj się z tym: KLIK. Dla Ge-Force jest bardzo podobnie.


RE: Problem z rozdzielczością, po bokach są czarne paski Pomocy! - daro727 - 20.08.2011 16:17

(20.08.2011 06:11)stingear napisał(a):  Jaką masz kartę graficzną? Powodem problemu są złe ustawienia skalowania ekranu w opcjach grafiki. W przypadku Ati, zapoznaj się z tym: KLIK. Dla Ge-Force jest bardzo podobnie.
Podałem nazwę laptopa, grafika to ATI HD4250.
Zapoznałem się z tym linkiem, muszę zmienić z rozdzielczości 1366x768 na 1280x768 w ustawieniach CCC zrobiłem tak jak jest napisane i wszystko działa.
Diablo 2 jest na cały ekran.
Tylko szkoda bo za każdym razem jak będę grał w Diablo 2 będę musiał tak robić, bo ta za mała rozdzielność jest.
Dzięki za pomoc klikam POMÓGŁ.