Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Po instalacji najnowszych aktualizacji nie mogę uruchomić firefoxa i innych programów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Po instalacji najnowszych aktualizacji nie mogę uruchomić firefoxa i innych programów (/po-instalacji-najnowszych-aktualizacji-nie-moge-uruchomic-firefoxa-i-innych-programow-18073-t)



Po instalacji najnowszych aktualizacji nie mogę uruchomić firefoxa i innych programów - xqmichal - 18.08.2011 12:40

Witam,

Ostatnio Windows 7 professional (service pack 1) pobrał nowe aktualizacje, po ich zainstalowaniu i ponownym uruchomieniu kompa, nie mogę uruchomić takich programów jak np. firefox, winrar, gta4,

Kiedy wróciłem do wcześniejszej wersji Windowsa przez aktualizacją, problem zniknął, ale później windows sam pobrał znowu aktualizacje i problem się pojawił.


Usunąłem ręcznie zainstalowane najnowsze aktualizacje, jedynie zostały aktualizacje, których nie mogę usunąć, są to:

kb2539636
kb2518870
kb2478663
kb2473228
kb2446708
kb2160841


dla microsoft.net framewoek 4 client profile .


Myślę, że one wprowadzają zamęt.
Windows zainstalowany jest na laptopie dell inpiron 1564

Proszę o pomoc.