Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek (/windows-7-w-polsce-premiera-jednak-nie-w-czwartek-1807-t)

Strony: 1 2


Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - Admin - 20.10.2009 19:05

Wszystkich, którzy czekają na najnowszy Windows 7, czeka przykra niespodzianka. W Polsce system najprawdopodobniej jednak nie zadebiutuje 22 października.

Ludzie, którzy mają nadzieję zaktualizować swoje Windowsy do "siódemki" najprawdopodobniej będą musieli poczekać nieco dłużej. Data premiery, wyznaczona na najbliższy czwartek, najprawdopodobniej ulegnie przesunięciu. Microsoft zapewnia, że system będzie dostępny na pewno przed 11 listopada. Powodów opóźnienia nie podano.

Źródło: chip.pl

[Obrazek: win7logo.gif]



RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - gnom - 20.10.2009 20:26

No to dziś nie zasnę i to przed nocą takie info. tragedia.Ale jest jedna ciekawostka, ludzie którzy będą sprzedawać piszą że mają na sklepie z zakazem do 22 Października czyli ktoś tu kręci ?


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - slawektor - 20.10.2009 20:56

Nie za bardzo wierzę w to co pisze Chip. Cwaniak


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - izaw - 20.10.2009 22:28

Może extra buga znaleziono? Albo aktywator wymyślono?


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - cyklop28 - 21.10.2009 07:12

Dziwne wczoraj widziałem w Avansie windę 7 home premium czy coś takiego. Pewnie przedsprzedaż....ale dostać już można.


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - gnom - 21.10.2009 09:27

Właśnie dzwonili do mnie z komputronika win7 pro. BOX do odbioru jutro czyli 22 paź.


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - slawektor - 21.10.2009 10:00

Chip pewnie dla marketingu wykręcił temat Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek.
W necie też jest informacja: Windows 7 będzie w sklepach zgodnie z planem. Według Piotra Kaniowskiego z Microsoftu Windows 7 będzie dostępny na sklepowych półkach zgodnie z planem, czyli 22 października. Niektóre sieci handlowe oraz dystrybutorzy już rozpoczęli przedsprzedaż produktu.
Przybliżone ceny prezentują się następująco:
Windows 7 Home Premium: wersja OEM - 399 zł, uaktualnienie - 449 zł, BOX - 749 zł
Windows 7 Professional: wersja OEM - 519 zł, uaktualnienie - 1119 zł, BOX - 1199 zł
Windows 7 Ultimate: wersja OEM - 719 zł, uaktualnienie - 1149 zł, BOX - 1249 zł.


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - romwyr - 21.10.2009 11:12

Przed chwilą Vobis poinformował mnie,że w związku z problemami logistycznymi firmy Microsoft zamówiony w przedsprzedaży Windows 7
nie będzie dostarczony w dniu 22 października,lecz w terminie późniejszym.Nie określono konkretnej daty realizacji zamówienia.
Dziwnym wydaje się fakt,że niektóre sklepy będą dostarczać w dniu premiery.


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - Mortus - 21.10.2009 15:03

E tam ja w tamten piątek kupiłem nowego kompa ^^ niestety z Vistą ale na szczęście kupiłem w Vobisie (Dostałem update do Sevena) i już wpisałem się na stronę to jest napisane że dostanę płytkę 27 października (wtorek).


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - romwyr - 21.10.2009 15:29

Uzupełnienie do wcześniejszego wpisu.Jednak jutro będzie w sprzedaży w Vobisie"7",ale tylko w wersji OEM. Mają już w sklepach,z zakazem sprzedaży w dniu dzisiejszym. Natomiast opóźnienie dot.tylko "7" Box.


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - gnom - 21.10.2009 16:09

Vobis nie był poinformowany w win7 bo 10 dni temu pytałem się o windows to nic nie wiedzieli, a w komputroniku wiedzieli że będą mieli,oraz jakie będą ceny a tydzień przed premierą zbierali zamówienia. Z tego co wiem od sprzedawcy na magazynie mają mnóstwo Win 7 home oem i box a profes. to na razie nie wiadoma, bo potwierdzał że będzie na pewno i że potwierdzi o przyjściu do nich ale jest godz. 17:00 i na razie cisza więc czekam z niecierpliwością do jutra.


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - KamilKiri - 21.10.2009 18:43

Eee tam premiera będzie! za 18 Godzin i 17minut! xD


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - pigula630 - 21.10.2009 18:51

a na MSDN AA od dzisiaj dostępna jest wersja PL
[Obrazek: beznazwyfr.th.jpg]


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - saba75 - 21.10.2009 19:09

to dziwne. niemieckie sklepy rozsylaly win7 od 13 pazdziernika. ja dostalem przesylke 16. zainstalowalem i aktywowalem klucz. wszystko poszlo gladko i szybko. a w Polsce wydziwiaja jak zwykle uff....


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - gnom - 21.10.2009 19:37

Dzwoniłem ponownie do sklepu o 19:45 i powiedziano mi że słyszeli o plotkach o przesunięciu premiery ale ponownie uspokajali mnie że to tylko plotki. Dostawa przychodzi w południe czyli Win7 prof. BOX będzie jutro na sklepie.


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - mac606 - 22.10.2009 00:38

Jakiś czas temu zamówiłem w Komputroniku na przedsprzedaży Microsoft Windows 7 Home Premium E PL BOX za kwotę 498zł brutto. dzisiaj napisałem zapytanie kiedy mogę przyjechać po odbiór, dostałem taką odpowiedź:
To że złożył Pan zamówienie nie świadczy o tym że zakupił Pan ten towar. Tym bardziej, że w chwili złożenia zamówienia nie było go na magazynie. sugerowano mi jeszcze że mogę go kupić za 730zł brutto. ponoć Sprzedawca nie może zmienić ceny towaru w trakcie realizacji zamówienia. jakie jest wasze zdanie?


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - gnom - 22.10.2009 07:00

Przekonamy się dzisiaj Uśmiechnięty


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - Tomaso30 - 22.10.2009 10:47

w Saturnie w warszawskiej Arkadii "Siódemek" skolko ugodno


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - samsung70 - 22.10.2009 12:01

to już dziś to już dziś :O gdzie on jest gdzie Seven gdzie ? :O:O można już updateować ?


RE: Windows 7 w Polsce - premiera jednak nie w czwartek - gnom - 22.10.2009 13:35

jest 14:30 i o BOX-ach Win 7 cisza Smutny