Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 (rozwiązany) (/autorozmieszczenie-plikow-w-folderach-windows-7-rozwiazany-1781-t)



Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 (rozwiązany) - siara_nh - 18.10.2009 23:31

Witam, dziś zdecydowałem sie zainstalować Windows 7, jak na razie wrażenia pozytywne, tym bardziej, że najpierw zainstalowałem go na komputerze dziewczyny co by u siebie nie robić doświadczeń Zacieszacz no ale do rzeczy , mam problem z autorozmieszczeniem folderów, czy da się jakoś wyłączyć tą opcje bo strasznie mnie to drażni?


RE: Autorozmieszczenie folderów - Samurai57 - 25.10.2009 13:27

Mam ten sam problem, wie ktoś może jak wyłączyć to autorozmieszczanie w folderach?


RE: Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 - Admin - 29.10.2009 13:24

Jeśli macie włączoną opcję "Pokaż w grupach" to wtedy opcja autorozmieszczania w folderach jest nieaktywna. Wyłączenie autorozmieszczania działa tylko na pulpicie.


RE: Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 - Samurai57 - 29.10.2009 15:15

(29.10.2009 13:24)Andrzej napisał(a):  Jeśli macie włączoną opcję "Pokaż w grupach" to wtedy opcja autorozmieszczania w folderach jest nieaktywna. Wyłączenie autorozmieszczania działa tylko na pulpicie.

A gdzie jest ta opcja bo nie mogę jej znaleźć, chodzi Ci o "Grupuj według"? Ale co mi to da jak ikony będą ustawione w grupach "A", "B", "C" itd, już lepiej autorozmieszczanie.


RE: Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 - charakterny - 10.11.2009 18:37

Witam mam ten sam problem, może już ktoś wie jak go rozwiązać ?


RE: Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 - adwolf - 10.11.2009 19:34

Witam .Również posiadam w/w problem i przyłączam się do prośby o rozwiązanie. Nie można również zmieniać położenia ikonek w folderach windows i na innych dyskach.


RE: Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 - RobertGro - 19.11.2009 20:49

Witam. Mam ten sam problem i muszę przyznać, że strasznie mnie to denerwuje. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tej materii.


RE: Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 - Manek87 - 14.03.2010 20:18

Witam. Mam ten sam problem. Czy nikt nie zna odpowiedzi ? Jest to strasznie denerwująca opcja, trudno uwierzyć, że zrezygnowali z niej...


RE: Autorozmieszczenie plików w folderach Windows 7 - slump - 14.03.2010 21:29

Autorozmieszczanie można wyłączyć tylko na pulpicie.

W innych miejscach nie można, MS zrezygnowało z tego i sami nie wiedzą kiedy ani dla czego, mętnie piszą, że może w sp to naprawią ale nie obiecują. Rozwiązania problemu do tej pory nie ma.